آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6755
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1390 0:56
تعداد بازدید : 550

حضور کسپرسکی در اجلاس جهانی IDC CIO

آزمایشگاه کسپرسکی، تولیدکننده پیشتاز نرم افزارهای مدیریت تهدید و سیستم های مدیریت محتوای امن، اهمیت راهکارهای امنیتی کاربران نهایی را در عصر فناوري ابري و مجازی سازی در اجلاس جهانی IDC CIO در سال 2012 نشان داد.

فناوران- این اجلاس یک رویداد شناخته شده در سطح جهانی با تمرکز بر فناوری اطلاعات و ارتباطات است که در آن مدیران فناوری اطلاعات، مدیران اجرایی فناوری، شرکت‌ها و مدیران اجرایی فناوری اطلاعات، شناخت مختصر و خلاصه‌ای را نسبت به راهکارهای فناوری اطلاعات، فناوری‌های در حال ظهور و بهترین شیوه‌هایی را پیدا می‌کنند که آثار مستقیمی روی کسب و کار آنها دارد.
بر اساس مطالعه آماری اخیر آزمایشگاه کسپرسکی، در 12 ماه گذشته 91 درصد از شرکت‌های مورد مطالعه حداقل با یک مشکل امنیت فناوری اطلاعات مواجه شده‌اند. تقریبا یک سوم از نماینده‌های شرکت‌ها که از آنها پرسش به عمل آمد، اذعان داشتند که در نتیجه آلودگی به بدافزار، داده‌های حساس خود را از دست داده‌اند. گرچه حمله‌های بدافزاری رایج‌ترین نوع تهدید امنیت تجاری هستند، فقط 70 درصد از شرکت‌های مورد مطالعه محافظت ضد بدافزاری را به طور کامل اجرایی کرده‌اند و سه درصد از آنها اصلا محافظت ضد بدافزاری ندارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :