آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67495
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1393 11:22
تعداد بازدید : 679

۲۱۱ روستای استان بوشهر به اینترنت پر سرعت وصل می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا اوایل سال آینده ۲۱۱ روستای استان بوشهر به اینترنت پر سرعت وصل می شود.


فناوران- محمود واعظی صبح جمعه در جلسه شورای اداری استان بوشهر با بیان اینکه هدف دولت کاهش مشکلات مردم در همه ابعاد است، افزود: دولت تلاش دارد در تمام عرصه ها فضایی به وجود بیاورد تا با تمام مشکلات مردم امیدوار باشند که مسوولان خدمتگزار مردم هستند.
واعظی به مهم ترین برنامه های دولت اشاره و یادآور شد: حل مشکلات اشتغال، بهبود معیشت، رونق اقتصادی و خروج از رکود از مهم ترین برنامه های دولت است.
وی با بیان اینکه مسئله اقتصادی یکی از مسایل مهم دولت است که باید ساماندهی شود، تصریح کرد: سیاست دولت تصدیگری نیست بلکه این است که آنچه بخش خصوصی و مردم می توانند انجام دهند به عهده خود آن ها باشد و وظیفه ما نظارت، حمایت و هدایت است.
واعظی گفت: بوشهر استان مهمی در حوزه های انرژی گاز، نفت، صنعت، کشاورزی و دامداری و گردشگری برای دولت است. واعظی همچنین از وصل شدن  ۲۱۱ روستای استان بوشهر تا اوایل سال آینده به اینترنت پر سرعت خبر داد. وی گفت: ما در این استان برنامه های گسترده ای داریم که امیدواریم با کمک همه همکاران این برنامه ها را انجام دهیم. یکی از اهداف ما این است که پست متحول شود که این تحول باید هم از نظر ارایه خدمت به مردم و هم از نظر حقوق و مزایای کارکنان این مجموعه باشد.
وی افزود:​ بعد از سال های طولانی امسال اولین سالی است که پست به سود دهی رسیده است و بنا نداریم که این زحمات و سوددهی پست را در جای دیگری هزینه کنیم. بنای ما این است که با این سود در اولین قدم حقوق کارکنان این مجموعه را متوازن کنیم و این حقوق ها افزایش یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :