fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 67404
  تاریخ انتشار : 8 بهمن 1393 11:42
  تعداد بازدید : 787

  تلاش اوراکل برای در دست گرفتن بازار جهانی خدمات ابری

  شرکت اوراکل از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات نرم افزاری به تازگی اعلام کرد که کسب و کار خود را بر خدمات رایانش ابری متمرکز کرده است تا به نیاز روزافزون بازار جهانی برای این قبیل سرویس های مبتنی بر وب پاسخ دهد.


  همکاران سیستم- مارک هورد یکی از مدیران اجرایی اوراکل طی بازدیدی که از کشور کره جنوبی انجام داده بود، توضیح داد که شرکت او با اطمینان کامل در صنعت محصولات رایانش ابری گام برمی دارد. هورد طی مصاحبه ای که با رسانه های کره ای داشت اعلام کرد: ما طی سال آتی نسبت به دیگر شرکت ها در سراسر دنیا خدمات ابری جدیدتری را در بازار جهانی به فروش می رسانیم.
   لازم به ذکر است پس از کناره گیری لری الیسون در سپتامبر گذشته، مارک هورد به همراه سافرا کتز به صورت مشترک پست مدیرعاملی شرکت اوراکل را در دست گرفته اند. هورد اظهار داشت که شرکت اوراکل به صورت کاملا رقابتی فعالیت های خود را جلو می برد و تنها مرکز توسعه نرم افزاری در جهان محسوب می شود که در تمام ابزارهای مبتنی بر فضای رایانش ابری از جمله نرم افزارهای به عنوان خدمات، پلاتفورم های به عنوان خدمات و زیرساخت های به عنوان خدمات محصولات خود را در اختیار مشتریان می گذارد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :