آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67291
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1393 11:7
تعداد بازدید : 1599

«تدکس کیش» صاحبان ایده های برتر را به «سیلیکون ولی» می فرستد

صاحبان ایده، فعالان حوزه ی استارت آپ و دست اندرکاران کسب وکارهای اجتماعی در همایش بین المللی «تدکس کیش» جایزه می گیرند.

فناوران- جایزه «تدکس کیش» یکی از بخش های اصلی اولین همایش بین المللی «تدکس» در ایران است که در جزیره کیش و در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ برگزار می شود. این جایزه با هدف تشویق روحیه نوآوری در میان ایرانیان اهدا می شود و رقابت در سه بخش استارت آپ ها، کسب وکارهای اجتماعی و ایده های نوآورانه است. مژده اسکندری، مدیر این همایش می گوید: هدف ما فراهم آوردن بستری برای دیده شدن ایده های برجسته ایرانی در محیطی بین المللی ست.
در رقابت تدکس کیش، کارآفرینانی که به دنبال سرمایه گذار هستند یا نیاز به آموزش هایی در خصوص چگونگی مدیریت و توسعه کسب وکار دارند، صاحبان کسب وکارهای اجتماعی که نفع مالی یا معنوی فعالیت شان به طور مستقیم یا غیرمستقیم به جامعه می رسد و حتی نوآوران نوپا که تنها ایده ای خلاقانه و طرحی برای پیاده سازی در ذهن دارند، می توانند شرکت کنند. برندگان جایزه تدکس کیش که اسامی آنها در طی برگزاری همایش اعلام خواهد شد، در دوره یک تا سه ماهه شتاب دهنده های کسب وکار داخلی و خارجی، از جمله در «سیلیکون ولی» شرکت می کنند. همچنین آنها فرصت استفاده از دوره های آموزشی در راستای اجرا و توسعه کسب وکار خود خواهند داشت. در همین حال نمایندگانی از هر تیم، با تامین کل هزینه به همایش بریج برلین ۲۰۱۵ (بزرگ ترین گردهمایی کارآفرینان ایرانی از سراسر جهان) اعزام می شوند. مهلت ثبت نام در رقابت تدکس کیش تا ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام و جوایز به آدرس  tedxkish.com مراجعه کنند. تدکس کیش از رویدادهای مستقل تد است که توسط برگزارکننده یکی از بهترین تدکس ­­های دنیا (TEDxOrangeCoast) برگزار خواهد شد. همایشی چهار روزه  با مضمون «آستانه تحول» که دو روز آن به همایش اصلی تدکس  و سخنرانی­ ها اختصاص دارد و در روزهای قبل و بعد از همایش، برنامه­ های جنبی و کارگاه های آموزشی برنامه ­ریزی شده است. هدف اصلی بنیاد غیرانتفاعی TED بنای محیطی مناسب برای عرضه ی ایده های گوناگون است که سی سال پیش با یک کنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا آغاز شد. در سال های اخیر سخنرانی های TED به ۱۰۴ زبان ترجمه شده و ویدیوهای سخنرانی های آن بیش از ۲ میلیارد بازدید کننده داشته است.
تدکس ها (TEDx) رویدادهایی هستند که با مجوز بنیاد TED و با هدف ایجاد فضایی مشابه با کنفرانس اصلی تد در سراسر دنیا برگزار می شوند تا ایده های بیش تری، فرصت انتشار داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :