آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67275
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1393 10:53
تعداد بازدید : 726

عرضه رایگان پنج آوای انتظار از سوی همراه اول

به منظور مقابله با فرهنگ توهین به مقدسات و دفاع از حریم پیامبر بزرگ اسلام، همراه اول کمپین «همراه با پیامبر مهربانی» را آغاز کرد.

فناوران- همزمان با کمپین های مردمی در حمایت از حریم پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) و به منظور مقابله با هجمه صورت گرفته به مقدسات مسلمانان، همراه اول از آغاز ارایه رایگان آواهای انتظار با موضوع «پیامبر اسلام» خبر داد و از مشترکین خود دعوت کرد با فعالسازی این آواها به کمپین «همراه با پیامبر مهربانی» بپیوندند.
در این کمپین، همراه اول از مشترکین خود دعوت کرده است تا 22 بهمن ماه با فعال سازی یکی از پنج آوای انتظار رایگان «مدح رسول الله (ص) با کد71504»، «قرن محمد (ص) با کد30866»، «پیامبر اکرم (ص) با کد30447»، «صلوات بر محمد (ص) با کد 31261» و «یا حبیبی یا محمد (ص)71502» در این اقدام مردمی مشارکت کنند. همراه اولی ها می توانند جهت فعال سازی آواهای انتظار رایگان، کد آوا را به شماره 8989 پیامک کنند. آواهای انتظار فعال شده، تا یک ماه رایگان است. اپراتور اول همچنین در کمپین «همراه با پیامبر مهربانی»، برنامه های دیگری نیز در نظر گرفته است که بزودی به اطلاع عموم خواهد رسید. همچنین آوای انتظار دلنشین صلوات روی تلفن های ثابت ادارات استان مرکزی فعال شد.
کارکنان این شرکت، ضمن محکوم کردن هتک حرمت واقدام ضد انسانی نشریه فرانسوی، علیه ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد مصطفی (ص)، در پاسخ به این عمل زشت وجاهلانه، شرکت مخابرات استان مرکزی آوای انتظار دلنشین صلوات را برای تلفن های ثابت دستگاه های اجرایی استان به مدت یک هفته بصورت رایگان فعال نموده است.
بر پایه این گزارش، سرویس آوای انتظارتلفن های ثابت، یکی ازسرویس های ارزش افزوده است که برای اولین باردر کشور دراستان مرکزی در سال جاری به بهره برداری رسیده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :