آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6698
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1390 0:47
تعداد بازدید : 975

در دومین جلسه شورای مرکزی سازمان

هیات رییسه موقت نظام صنفی رایانه ای کشور انتخاب شد

دومین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور دیروز (سه شنبه) اسفندماه با حضور اعضای این شورا برگزار شد و نواب رییس سازمان انتخاب شدند.

فناوران- در این جلسه کاظم آیت اللهی از استان اصفهان به عنوان نایب رییس اول، نظام الدین خوارزمی از استان فارس به عنوان نایب رییس دوم و فرهاد نیک نفس از استان آذربایجان شرقی به عنوان خزانه دار تا زمان صدور حکم رییس سازمان توسط رییس جمهور به اتفاق آرا انتخاب شدند.
همچنین حکم حمیدرضا قمی به عنوان دبیرکل تمدید شد.
قمی درباره این جلسه به فناوران گفت: در دوره دوم، هیات رییسه سازمان را پس از ابلاغ حکم ریاست از سوی ریاست جمهوری انتخاب کردیم که موجب شد عملا 9 ماه فرصت را از دست بدهیم. به همین دلیل در شورای مرکزی تصمیم بر این شد که به صورت موقت هیات رییسه انتخاب و مشغول کار شوند و با مشخص شدن رییس سازمان در صورت نیاز تغییرات اعمال شود.
وی درباره تمدید دبیرکلی سازمان نیز گفت: حکم دبیرکلی به طور موقت تمدید شده و پس از انتخاب رییس سازمان در مورد ادامه فعالیت به عنوان دبیرکل سازمان با توجه به شرایط وقت، تصمیم گیری خواهم کرد.
بر اساس این گزارش، بخشی از جلسه دیروز شورای مرکزی به ارایه گزارش از وضعیت عملکرد کمیسیون‌های سازمان نصر کشور و تعیین تکلیف چگونگی کارکرد آنها در دور جدید اختصاص داشت.
قمی در این باره گفت: از میان کمیسیون های سازمان نصر کشور که عملا 5 ماه فعالیت کرده اند، کمیسیون تنظیم مقررات عملکرد خوبی داشته و مواردی همچون ایین نامه رسانه های دیجیتال و تغییرات درخواستی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مورد بررسی قرار داده است. در این جلسه گزارش عملکرد سایر کمیسیون ها هم بررسی شد که یکی از آنها کمیسیون اطلاع رسانی بود.
دبیرکل نصر کشور افزود: کمیسیون اطلاع رسانی سازمان در مورد برون سپاری مجله تکفا و ساختار روابط عمومی سازمان طرح هایی آماده کرده که در خصوص برون سپاری مجله تکفا، فراخوان اعلام شده و در مورد روابط عمومی نیز مقرر شد بررسی بیشتری انجام شود.
وی افزود: از جمله موارد مهمی که در جلسه شورای مرکزی بررسی شد، اجرای طرح شبنم بود که مقرر شد استان ها در این مورد نظرات و حساسیت های خود را به شورا منعکس کنند.همچنین به گفته قمی مقرر شد کمیسیون‌های نصر کشور تا اطلاع ثانوی با همان ترکیب قبلی به فعالیت خود ادامه دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :