آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66890
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1393 11:52
تعداد بازدید : 949

ارایه تخفیف‌های اینترنت آسیاتک روی بسته‎های آنتی‎ویروس

بیت دیفندر محیط اینترنت را برای کودکان امن‎تر کرده است

مدیر توسعه کسب و کار بیت دیفندر در ایران در نشست خبری شرکت بدر الکتریک که به منظور معرفی قابلیت‎های نسخه 2015 آنتی‎ویروس بیت‎دیفندر برگزار شد، گفت: نسخه جدید این آنتی‎ویروس دارای کنترل والدین است و آنها می توانند به سادگی محیط اینترنت را برای کودکان خود امن کنند.

فناوران- پژمان تجلایی افزود: در حال حاضر 81 درصد از کاربران پول یا اطلاعات مهم خود را به دلیل فعالیت آنلاین فرزندانشان از دست می‎دهند که ویژگی خاص کنترل والدین می تواند در این خصوص بسیار مهم و کارا باشد. وی در خصوص دیگر مشخصات این آنتی ویروس گفت: یکی از ویژگی‎های اصلی این آنتی ویروس که آن را نسبت به سایر محصولات مشابه متمایز می کند این است که کاربر به راحتی می تواند با آن کار کند و تنظیمات هوشمندانه روی سیستم اعمال می شود.
  محافظت از کیف جیبی
وی اضافه کرد: کیف جیبی بیت دیفندر از دیگر قابلیت های این محصول است که با جایگذاری خودکار اطلاعات کارت اعتباری خرید اینترنتی را آسان می کند.
به گفته تجلایی از نمایه های هوشمند این آنتی ویروس این است که به صورت خودکار زمانی که در حال کارکردن، بازی و یا تماشای فیلم هستید را تشخیص می‎دهد و از تاثیر دیگر برنامه‎هایی که سرعت سیستم را کاهش می‎دهند، جلوگیری می‎کند. او گفت: در عین حال این محصول اطلاعات محرمانه را در یک گاوصندوق رمزگذاری و ذخیره کرده و از صندوق امانات جهت نگهداری عکس‎ها و ویدئوهای آنلاین استفاده می‎کند.
  چالش عمده شرکت‎های آنتی‎ویروسی
تجلایی در ادامه به چالش شرکت‎های ارایه دهنده آنتی ویروس در ایران پرداخت و گفت: یکی از مسایل مهم ما عمدتا محصولات تقلبی و استفاده از آنتی‎ویروس‎های غیراورجینال است. وی افزود: باید رو بحث استفاده از آنتی ویروس های اورجینال فرهنگ سازی شود تا مردم با این آنتی‎ویروس‎ها آشنا شوند. تجلایی افزود: در ماه نزدیک به نیم میلیون بدافزار تولید می‎شود که سیستم کاربران را همواره تهدید می‎کند.
  همکاری آسیاتک و بدر الکتریک
یکی دیگر از مشخصات نسخه 2015 بیت دیفندر این است که بر روی جعبه این محصولات از این پس بن‎کارت های آسیاتک نصب شده است و افرادی که این آنتی‎ویروس را خریداری می‎کنند، می‎توانند از تخفیفات اینترنت آسیاتک استفاده کنند.
این بن‎کارت‎ها دارای کدی 16 رقمی است که با وارد کردن آن کاربر می‎تواند از تخفیفات اینترنت استفاده کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :