آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6687
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1390 0:26
تعداد بازدید : 449

ادوبی برای آی پد 2 فتوشاپ ساخت

ادوبی بعد از انتشار نسخه فتوشاپ برای سیستم عامل آندرویید تصمیم گرفت این برنامه محبوب و دوست داشتنی را برای تبلت های آی پد نیز وارد بازار کند تا طراحان به راحتی بتوانند از استودیوهای تاریک کاری خود بیرون بیایند و در طبیعت و پارک کارهای گرافیکی خود را انجام دهند.

فناوران - این نسخه شباهت بسیاری به آنچه که قبلا برای آندرویید تولید شده بود دارد و قرار است از طریق iTunes با قیمت 99/9 دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.
درست پس از چند ماه از انتشار اولین نسخه از مجموعه نرم‌افزاری Creative شرکت ادوبی برای آندرویید، این شرکت نسخه بهینه شده لمسی خود را برای آی‌پد منتشر کرده است. تنها نکته ناامید کننده آن است که این نسخه فعلا فقط بر روی آی‌پد 2 و سیستم عامل iOS 5 قابل اجراست.
این مجموعه مخصوص شامل سه برنامه کاربردی Adobe Eazel، Adobe Color Lava و
Adobe Nav است. Color Lava به شما امکان ترکیب رنگ‌ها توسط انگشتان‌تان را داده تا بتوانید رنگ‌های دلخواه خود را بسازید.Eazel امکان ساخت نقاشی‌های بسیار زیبا را با کمک انگشتان‌تان می‌دهد. همچنین با Eazel می‌توانید نقاشی‌های خود را به فتوشاپ PC فرستاده یا آنها را بر روی آی‌پدتان ذخیره کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.  Navبه شما این امکان را می‌دهد که به ابزارهای فتوشاپ دسترسی داشته و اسناد باز را با یک دکمه انتخاب و مرور کنید.فتوشاپ لمسی یکی از کامل‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال به منظور کار بر روی عکس برای آی‌پد اپل ارایه شده است و از قابلیت‌هایی نظیر ابزار انتخاب پیشرفته، قلم‌های متفاوت، تنظیمات پیشرفته عکس، جلوه‌های تصویری و گرادیانت‌های زیبا برخوردار است.
اگر به برنامه‌ای برای اعمال تنظیمات سریع و ایجاد جلوه‌های متفاوت تصویری بر روی آی‌پد خود نیاز دارید با پرداخت 99/9 دلار فتوشاپ لمسی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :