آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6684
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1390 2:18
تعداد بازدید : 642

اپراتور سوم تلفن همراه هشدار داد

مردم، فریب افراد سودجو را نخورند

شرکت رایتل با صدور اطلاعیه ای نسبت به احتمال انجام تخلف افراد سودجو در رابطه با ارایه سیم کارت های این اپراتور هشدار داد.

روابط عمومی رایتل – اپراتور سوم با صدور اطلاعیه رسمی اعلام کرد، ارایه سیم‌کارت‌های رایتل صرفا برای شهروندان تهرانی و کرجی که قبلا در دوره زمانی اعلام شده در دوره پیش ثبت نام شهرهای «تهران» و «کرج» با مراجعه به وب سایت این شرکت به آدرس www.rightel.ir  پیش ثبت نام کرده‌اند و تنها با ایجاد دسترسی در وب سایت «رایتل» از طریق این اپراتور و صرفا از طریق تکمیل ثبت نام در این سایت مقدور است.
لذا لازم است شهروندان این دو شهر توجه داشته باشند که هرگونه تماس که خواهان واریز وجه و یا هرگونه پرداخت خارج از دسترسی ایجاد شده در وب سایت رایتل است یقینا توسط افراد سودجو صورت می‌گیرد و لازم است شهروندان گرامی به اینگونه تماس‌ها پاسخ مثبت نداده و مراتب را به مراجع قانونی و یا مرکز تماس مشتریان رایتل به شماره تماس 23598-021 اطلاع دهند.
رایتل در هیچ یک از شهرهای دیگر کشور برنامه اعلام شده‌ای برای پیش ثبت‌نام و واگذاری سیم‌کارت ندارد و در هنگام فرارسیدن زمان پیش ثبت‌نام در شهرهای دیگر، یقینا اطلاع‌‌رسانی عمومی در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.
ضمنا در حال حاضر هیچ مجموعه، نهاد، موسسه، شرکت و یا فردی دارای امتیاز واگذاری سیم‌کارت‌های رایتل نیست و خرید سیم‌کارت های رایتل صرفا با تکمیل ثبت نام از طریق دسترسی ایجاد شده از طریق وب سایت این اپراتور به آدرس www.rightel.ir امکان‌پذیر است.
لذا تمامی اعلان‌‌های دیگر دارای ماهیت کلاهبردارانه بوده، فاقد صحت و سلامت بوده و مورد تایید این اپراتور نیست و رایتل از مراجع ذی‌صلاح قانونی درخواست دارد با هرگونه فعالیت مغایر با فرآیند اطلاع‌رسانی شده که یقینا فعالیتی کلاهبردارانه توسط افراد و گروه‌های سودجو است برخورد کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :