آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6683
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1390 2:17
تعداد بازدید : 584

دستاوردهای شركت ارتباطات زیرساخت در سال 1390

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی شركت ارتباطات زیرساخت از موفقیت های این شركت در سال جهاد اقتصادی (1390) را افزایش پهنای باند بین الملل از 8 /26 گیگابیت بر ثانیه به 50 گیگابیت بر ثانیه عنوان كرد.

روابط عمومی زیرساخت - محمدعلی آریانیان در تشریح این موفقیت‌ها افزود: امسال پهنای باند داخلی از 43 گیگابیت بر ثانیه به 475 افزایش یافت.
وی با اشاره به افزایش میزان ترانزیت بین‌الملل از 28 STM1 به 91 STM1 گفت: در سال جاری مراحل آماده سازی اولیه دیتاسنتر ملی IDC به میزان 46درصد انجام شده است.
وی به كسب جایزه ملی كیفیت با رتبه اشتهار در سال جهاد اقتصادی توسط شركت زیر ساخت اشاره و واگذاری فعالیت های مربوط به نگهداری تجهیزات راه دور به هشت پیمانكار منطقه‌ای، افتتاح و راه‌اندازی بخش زیرساخت شبكه ملی اطلاعات با حضور رییس جمهوری را از دیگر موفقیت‌های این شركت در سال 1390 اعلام كرد.
به گفته آریانیان امسال مناقصه تعیین برنده و انعقاد قرارداد برای پیاده سازی cert برگزار و پرتال جدید شركت با قابلیت‌های لازم  راه‌اندازی شد.
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی شركت ارتباطات زیرساخت با اشاره به انعقاد قرارداد بزرگ بین‌الملل كابل مخابراتی بین‌المللی فرانكفورت تا عمان (EPEG (European Persian Express Gateway با ظرفیت 2/3 ترابایت گفت: با بهره‌برداری از این كابل، پهنای باند بین‌الملل ایران نزدیك به دو برابر میزان فعلی می شود.
وی عنوان كرد: شركت زیرساخت در سال جهاد اقتصادی، سرویس‌های اینترنت، اینترانت و mpls را برای اپراتورهای طرف قرارداد، تفكیك و نصب و راه اندازی رادیوهای پرظرفیت در شبكه راه دور را آغاز كرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :