آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66794
تاریخ انتشار : 30 دی 1393 11:44
تعداد بازدید : 771

تقویت محور بانکداری در چهارمین همایش بانکداری الکترونیکی و نظام های پرداخت

چهارمین همایش بانکداری الکترونیکی و نظام های پروداخت ششم و هفتم بهمن ماه در سالن همایش های برج میلاد برگزار می شود. این همایش توسط پژوهشکده پولی و بانکی وابسته به بانک مرکزی برگزار خواهد شد. فرهاد نیلی رییس این پژوهشکده روز گذشه در یک نشت خبری به تشریح اهداف این همایش پرداخت
بانکداری الکترونیک - نیلی با بیان اینکه راهبری نظام های پرداخت در تمام دنیا از وظایف اصلی بانک های مرکزی است، گفت: همایش سال جاری با سال های قبل تفاوت چشم گیر دارد؛ در این همایش در حوزه تلاقی فناوری و بانکداری اقداماتی انجام شده است، تاکید رئیس کل بانک مرکزی این بود که این همایش را به بانکداری تبدیل کنیم بنابراین در این همایش بانکداری تقویت شده است.
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی گفت: اکوسیستم بانکداری در این همایش تقویت شده است، بنابراین مرکز ثقل همایش امسال بانکداری است. علاوه بر آن وجه تجاری و حرکت بانک ها نیز در این همایش مهم است. چالش ها را در این همایش در قالب گفت وگو مطرح خواهیم کرد. نیلی با بیان اینکه چشم انداز نظام مالی کشور یکی از گفت وگوهای چالشی و کلیدی کشور است که در این همایش با حضور رئیس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار خواهد شد،گفت: همچنین در خصوص کارت های اعتباری نیز گفت وگوهایی خواهیم داشت؛ ما  290 میلیون کارت دست مردم داریم درحالی که باید تسهیلات خرد را در قالب کارت های اعتباری به مردم بدهیم.
وی با بیان اینکه ساختار درآمدی بانک ها و تعیین جایگاه کارمزد از دیگر موضوعات گفت و گوهای همایش مذکور است، افزود: باید سهم کارمزد را مشاهده کنیم و به این برسیم که در این حوزه به کجا خواهیم رفت؟


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :