آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66222
تاریخ انتشار : 23 دی 1393 11:16
تعداد بازدید : 772

راه اندازی شبکه IP مخابرات در ۵ استان

معاون شبکه مخابرات ایران گفت: با بررسی های صورت گرفته، مقرر شد شبکه IP در ۵ استان پیاده سازی شود و در ادامه ۲۵ استان باقی مانده به شبکه NGN این ۵ مرکز متصل شود.


فناوران- محمدرضا حاجی محمدی با بیان اینکه مخابرات به عنوان بزرگترین اپراتور مخابراتی کشور همواره دنبال ارتقای شبکه با آخرین فناوری روز دنیاست گفت: با بررسی شرکت مشاور خارجی بر روی شبکه فعلی مخابرات کشور و رهنمودهای مدیر عامل شرکت مبنی بر استفاده از توان و تخصص داخلی، سعی داریم برای ارایه خدمات با کیفیت مطلوب و رضایتمندی مشتری از تنوع سرویس ها، شبکه مدرنی داشته باشیم.
وی با بیان نیاز سرمایه گذاری در ایجاد شبکه IP کشور گفت: با بررسی های صورت گرفته، مقرر شد شبکه IP در 5 استان پیاده سازی شود و در ادامه 25 استان باقی مانده به شبکه NGN این 5 مرکز متصل شود.
او یکپارچه سازی شبکه و ایجاد NOC مرکزی را از ضروریات بهبود سطح خدمات در شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و افزود: ایجاد این مرکز به عنوان مدیریت شبکه، هدایت شبکه های استانی را بصورت جزیره ای از بین می برد.
معاون شبکه مخابرات ایران وجود شبکه ثابت و سیار را بزرگترین امتیاز شرکت مخابرات ایران دانست و ابراز کرد: همگرایی ثابت و همراه می تواند نقطه عطف شرکت مخابرات ایران برای رسیدن به پایداری بلند مدت باشد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :