آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66219
تاریخ انتشار : 23 دی 1393 11:12
تعداد بازدید : 756

بدون تیتر

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با انتقاد از برخی رخدادها در عرصه فرهنگ و هنر کشور تأکید کرد هنرمند ضد ملت جایی در میان مردم ندارد.
 نماینده مردم تهران در مجلس گفت: با جوسازی نمی توان با فساد مبارزه کرد و سؤال من از برگزارکنندگان دولتی همایش مبارزه با فساد این است که با رانت ۶۵۰ میلیون یورویی و برداشت ۴.۱ میلیاردی از صندوق توسعه ملی چه کردند؟
 رئیس سرویس اطلاعات داخلی آلمان روز دوشنبه به دولت ترکیه توصیه کرد اقدامات بیشتری برای جلوگیری از انتقال تروریست ها به خاک سوریه انجام دهد.
 دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران گفت: در دادستانی کل، تیمی از افراد مطلع قضایی و اقتصادی مسئول پیگیری موضوع پدیده از تهران هستند و پرونده آن را در کنار دادستان مشهد پیگیری می کنند.
 وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که در سفر به ژنو و در دیدار با وزیر خارجه ایران در صدد است اوضاع را ارزیابی کند و به تیم های مذاکره کننده برای دور تازه مذاکرات هسته ای راهنمایی دهد.
  رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان این مطلب که اختلاس ۲۷ درصد، تبانی در معاملات دولتی ۲۰ درصد و زمینخواری بالغ بر ۴۰ درصد افزایش داشته است، گفت: پلیس اقتصادی وابسته به هیچ قوه ای نیست و مستقل و به صورت ضابط وارد می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :