آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66132
تاریخ انتشار : 22 دی 1393 13:37
تعداد بازدید : 989

فراخوان حمایت 90 میلیارد تومانی از طرح های فناورانه

تخصیص ۹۰ میلیارد تومان وجوه اداره شده وزارت ارتباطات با آغاز فراخوان حمایت از طرح های فناورانه شروع شد.

فناوران- مجتبی هاشمی از آغاز فراخوان حمایت طرح های فناورانه خبر داد و گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد به منظور ارتقاء و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش فناوری ارتباطات و اطلاعات کشور، حمایت و کمک به رونق کسب و کار، تولید و ایجاد زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی، از طرح های تحقیقاتی، توسعه ای و اشتغال آفرین به صورت پرداخت تسهیلات از محل وجوه اداره شده حمایت کند.
وی افزود: لذا از کلیه صنعتگران، شرکت ها و فعالان غیردولتی این حوزه درخواست می شود ضمن مراجعه به وبگاه وزارتخانه به نشانی ict.gov.ir نسبت به ارایه طرح، تکمیل کاربرگ در بخش فراخوان طرح های فناورانه و ارسال مستندات مربوط اقدام کنند.
او گفت: بنگاه ها، مراکز و افراد حقوقی غیردولتی در چهار رسته تخصصی 1.تولید و توسعه تجهیزات در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، 2.تولید و توسعه نرم افزار، 3.تولید و توسعه محتوا و خدمات و 4.تولید و توسعه در زمینه امنیت اطلاعات می توانند تقاضای دریافت تسهیلات کنند.
هاشمی در خصوص محورهای حمایت هر بخش عنوان کرد: محورهای تحقیق و توسعه، محورهای توسعه کسب و کار و محورهای صادارت محصولات و خدمات مد نظر است. طرح های پیشنهادی در یکی از کارگروه های تخصصی مرتبط به هر رسته ارزیابی گردیده و در صورت احراز شرایط لازم مورد حمایت قرار خواهند گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :