fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 66086
  تاریخ انتشار : 21 دی 1393 11:18
  تعداد بازدید : 641

  زوکربرگ: تروریست ها من را هم تهدید کردند

  در پی اقدامات تروریستی اخیر در پاریس مارک زوکربرگ، مدیرعامل فیس بوک نیز مدعی شد که تروریست ها او را نیز به مرگ تهدید کرده بودند.


  DailyMail- مارک زوکربرگ در صفحه فیس بوک خود نوشت: چند سال پیش یک تندرو پاکستانی من را تهدید به مرگ کرده بود. زیرا فیس بوک با عدم انتشار محتوایی درباره پیامبر اسلام «حضرت محمد (ص)» مخالفت کرده بود.
  وی همچنین افزود: فیس بوک در هر کشور تابع قوانین محلی است، ولی هرگز به کشور یا گروه خاصی از افراد اجازه نمی دهد تا به افراد دیکته کنند که چه چیزی را می توانند به اشتراک بگذارند.
  وی ادامه داد: گروهی از تندروها تلاش می کنند که آرا و نظرات همگان را در سراسر جهان نادیده گرفته شود، اما من اجازه نمی دهم چنین چیزی در فیس بوک اتفاق بیفتد و مسوولم تا فضایی ایجاد کنم که در آن همه بتوانند بدون ترس از خشونت صحبت کنند. زوکربرگ در ادامه با قربانیان حوادث فرانسه اظهار همدردی کرده است.
  صحبت های زوکربرگ بازخوردهای متفاوتی به همراه داشت. از یک سو، عده ای از کاربران از وی به دلیل سرزنش مردم پاکستان و نسبت تندرو دادن به آنها، انتقاد کردند. به همین دلیل نیز زوکربرگ عقب نشینی کرده و نوشته: من می دانم که اکثر پاکستانی ها شبیه به افرادی که من را تهدید کرده بودند، نیستند.
  از سوی دیگر، برخی کاربران هم ادعاهای وی در مورد دفاع از آزادی بیان را با همکاری وی با آژانس امنیت ملی آمریکا و جاسوسی از کاربران فیس بوک و نقض حریم شخصی آنها در تضاد
   دانسته اند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :