آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65966
تاریخ انتشار : 17 دی 1393 12:35
تعداد بازدید : 1002

مديرعامل همكاران سيستم در نمایشگاه راهکاران:

پیاده‎سازی راهکاران ارزش افزوده بالایی برای سازمان ها به همراه دارد

مديرعامل همكاران سيستم در همایش و نمایشگاه دو روزه راهکاران که در هتل المپیک برگزار شد، گفت: كشف نيازهاي مشتري، به كارگيري تكنولوژي، ارایه راهكارهای هوشمندانه و مشاركت در مديريت خردمندانه سازمان مشتري، ماموريت همكاران سيستم در اين سال ها بوده است.

فناوران- مهدی اميري که در همایش بزرگ راهکاران همکاران سیستم و در جمع ۷۵۰ نفر از مدیران ارشد و متخصصين صنایع مختلف سخن می گفت، با اشاره به برخورداری ۲۰ هزار شرکت بزرگ، متوسط و کوچک از محصولات و راهکارهای این شرکت نرم افزاری گفت: راهكاران خدمات ويژه‎اي متناسب با فرآيندهاي تخصصي صنايع براي سازمان ها و شرکت ها فراهم مي‎كند که با پياده‎سازي آن، ارزش افزوده متفاوتي براي مشتریان ايجاد می شود.
امیری در ادامه افزود: در دو سالی که از تولید راهکاران می گذرد بیش از ۵۰۰ مشتری از این محصول استفاده می کنند.                  
به گفته امیری مفاهيمي مانند هوشمندي تجاري (BI)، اتصال به اپلیکیشن های موبایل و وجود امنيت كافي براي حفاظت از اطلاعات، از مهم‎ترين نيازهاي روز مشتريان است كه راهكاران براي آن ها پاسخ مناسب دارد. او گفت: همكاران سيستم براي توسعه راهكاران نيازهاي تمام سطوح سازمان را مد نظر قرار داده است.
او همچنين چگونگی پوشش و بهينه سازي فرايندهاي كسب و كار توسط «راهكاران» را با نمايش یک فیلم کوتاه برای حاضران تشریح کرد. در اين فيلم فرایندهای سازمان مشتري شبیه سازی شده بود.
وی با بیان اينكه همكاران سيستم به طور مداوم در حال كامل تر کردن این سبد محصولی و ارتقا سطح خدماتی آن است، گفت: ما پاسخ گویی به نیازهای خاص هر صنعت را از ابتدا در دستور کار خود قرار داده بودیم.
امیری تاکید کرد: راهکاران همکاران سیستم یک ERP  کامل است که برای توسعه آن تمام نیازهای سازمان مدنظر قرار داده شده است.
لازم به ذکر است، در نمایشگاه همکاران كه در فضایی به مساحت ۱۹۰۰ متر مربع برگزار شده ویژگی های راهکاران به تفكيك حوزه هاي محصولي، زيرساخت هاي فني آن و همچنین خدمات همكاران سيستم در زمينه هاي آموزش و پشتيباني به علاقمندان معرفي شده است.
برگزاری سه کارگاه با هدف افزايش دانش تخصصي شركت كنندگان درباره مفاهيم نرم افزارهاي كسب و كار، نيز از جمله برنامه های روز نخست بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :