آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65888
تاریخ انتشار : 16 دی 1393 11:44
تعداد بازدید : 739

عضویت ٣٨٤ هزار مشتری در بانکداری اینترنتی صادرات

تعداد مشتریان استفاده کننده از سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران تا پایان آبان ماه سال ١٣٩٣ به ٣٨٤ هزار و ٥٠٠ مشتری افزایش یافته که این میزان بیانگر رشد ٢٧ درصدی تعداد مشتریان استفاده کننده از این سامانه در مقایسه با آبان ماه سال گذشته است.


فناوران - بر اساس این گزارش این بانک به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان نسخه جدید اینترنت بانک را روانه بازار کرده که علاوه  بر قابلیت و توانمندیهای گذشته دارای قابلیت های همچون: چند زبانه بودن، انطباق پذیری با مرورگرهای تلفن همراه و تبلت و... است که طی آبان ماه امسال حدود ١٠ میلیون تراکنش در بانکداری اینترنتی این بانک انجام شده که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل بیانگر ١٩ درصد رشد در تعداد تراکنش ها است.
استفاده از سیستم غیر حضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در حال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورت حساب را امکان پذیر ساخت و توانسته است نقش بسزایی در کاهش هزینه ها و وقت مشتریان داشته باشد . متقاضیان می تواند جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :