آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65880
تاریخ انتشار : 16 دی 1393 11:34
تعداد بازدید : 757

مخالفت سازمان نظام صنفی رایانه‎ای با تشکیل نظام مهندسی IT

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران گفت: نمی دانم چرا دوباره عده ای دنبال نظام مهندسی فناوری اطلاعات راه افتاده اند در شرایطی که نظام صنفی IT وجود دارد.


تسنیم- ناصر علی سعادت نظام مهندسی را الگویی برای سامان دادن جامعه مهندسان دانست و در ارتباط با نظام مهندسی فناوری اطلاعات که  بعد از چند سال مجددا مطرح شده است، گفت: اول اینکه ضرورت داشتن چنین نظامی را با وجود سازمان نظام صنفی رایانه ای که رسالتی مشابه دارد نمی دانم؛ دوم اینکه نمی دانم چرا دوباره عده ای دنبال این بحث راه افتاده اند.
وی عنوان کرد: قطعا اگر قرار است چنین بحثی هم مطرح شود باید سازمان نظام صنفی رایانه ای (نصر) در آن دخیل باشد و جمع آوری طرح و ارایه پیشنهادات در این سازمان صورت گیرد.
رییس نصر تهران صراحتا سازمان نظام صنفی رایانه ای را قانونمند عنوان کرد و گفت: با توجه به این موضوع، اگر قرار است شرح وظایف گسترده تر یا ساختار چنین سازمانی تکمیل شود بهتر است که خودش هم در تصمیم گیری ها حضور داشته باشد.
او در پاسخ به این سوال که تاکنون نمایندگان مجلس پیرامون نظام مهندسی IT با شما مذاکره ای داشته اند یا خیر؟، گفت: صحبت رسمی در این باره با ما نداشته اند اما ممکن است مکاتبه ای با سازمان صنفی رایانه ای کشور کرده باشند و بنده در جریان نباشم.
سعادت با بیان اینکه پیگیر این موضوع هستیم، عنوان کرد: در جلسه هیات مدیره سازمان در اینباره صحبت خواهیم کرد اما باید دانست کارهای موازی از این دست زیاد شده که با حضور سازمان نصر چندان
معنی ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :