آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65872
تاریخ انتشار : 16 دی 1393 10:57
تعداد بازدید : 791

کیش میزبان نخستین همایش بین المللی تدکس

همایش بین المللی تدکس در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.


فناوران - «تدکس کیش» اولین دوره تدکس است که به صورت بین المللی در ایران با حضور سخنرانان ایرانی و خارجی برگزار می شود. انتخاب جزیره زیبای کیش به عنوان میزبان این همایش بین المللی به دلیل موقعیت ویژه ای است که برای برقراری ارتباط و تبادل ایده ها٬ دانش و فرهنگ میان ایرانیان و سایر ملت های جهان دارد و با توجه به جذابیت های توریستی و زیرساخت های تجاری و اقامتی در این جزیره مزیتی دوچندان می یابد.
«تدکس کیش» یک رویداد کاملا غیرانتفاعی است که تمام مراحل آن توسط داوطلبانی که از داخل و خارج از ایران گرد هم آمده اند انجام می شود؛ افرادی که ارزش ایده ها و تجارب بزرگ را خوب می شناسند و خواهان تغییر و بهتر شدن دنیا هستند و برای آن تلاش می کنند.
هدف اصلی بنیاد غیرانتفاعی TED بنای محیطی مناسب برای عرضه ایده های گوناگون است که سی سال پیش با یک كنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا آغاز شد. در سال های اخیر سخنرانی های TED به ١٠٤ زبان ترجمه شده و بیش از ٢میلیارد بازدیدکننده اینترنتی داشته است. تدکس ها (TEDx) رویدادهایی هستند که با مجوز بنیاد TED و با هدف ایجاد فضایی مشابه با كنفرانس اصلی تد در سراسر دنیا برگزار می شوند تا ایده های بیشتری، فرصت انتشار داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :