آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65871
تاریخ انتشار : 16 دی 1393 10:55
تعداد بازدید : 687

چک آوای انتظار«پاشایی» به بیماران سرطانی رسید

همراه اول بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ريال صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان کرد.

فناوران-  صبح روز دوشنبه 15 دیماه درمراسمی در ساختمان موسسه تحقیقات، آموزش و درمان سرطان و با حضور خانواده (پدر و عموی) زنده یاد مرتضی پاشایی، چک یک میلیارد و 807 میلیون و 402 هزار و 720ريالی همراه اول برای کمک به ساخت مرکز جامع سرطان تحویل این موسسه شد.
این مبلغ درآمد حاصله از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی از تاریخ 27 آبان ماه تا 4 آذر ماه سال جاری توسط مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول بود که صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می شود.
همراه اول در 27 آبان ماه سال جاری با ارسال پیامک اعلام کرده بود که بدلیل فوت زنده یاد مرتضی پاشایی بر اثر بیماری سرطان، به نمایندگی از همراه هان همیشگی خود، به مدت 8 روز درآمد حاصله از فعالسازی چهار آوای انتظار ماندگار این خواننده جوان را صرف کمک به ساخت مرکز جامع سرطان می کند. با اعلام این خبر توسط همراه اول، بسیاری از مشترکان این اپراتور، آواهای انتظار زنده یاد پاشایی را انتخاب کردند که از این بابت در 8 روز، بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ريال درآمد حاصل شد. در این مراسم همچنین همراه اول به عنوان حامی کنفرانس «سرطان و پیشگیری» که 6 و 7 بهمن ماه در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار می شود، معرفی شد.
همراه اول پیش از این نیز با اختصاص سامانه 8825 جهت جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت مرکز جامع سرطان و با همکاری های دو جانبه با موسسه محک، از بیماران سرطانی حمایت کرده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :