آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65833
تاریخ انتشار : 15 دی 1393 13:3
تعداد بازدید : 764

ارایه نسل جدید راهکار امنیت وب

شرکت DenyAll با تصاحب یکی از پیشگامان امنیتی اروپا، سبد محصول وسیع تر و توانایی سرمایه گذاری بیشتر، امنیت اپلیکیشن نسل جدید را به مشتریان بیشتری در سطح دنیا عرضه می کند.


فناروان- ششم ماه مه، تمام سهام شرکت BeeWare توسط DenyAll و با پشتیبانی سرمایه گذارانش یعنی Truffle Capital و Omnes Capital خریداری شد که پس از خرید شرکت VulnIT در جولای 2012، ادغام شدن با شرکت BeeWare گامی مهم در استراتژی شرکت DenyAll بوده است.
به گفته برنارد لویس روکو، موسس ترافل کاپیتال، این معامله قواعد بازی را تغییر می دهد و DenyAll را قادر می سازد تا رهبری خود در اروپا را تحکیم بخشیده، فعالیت خود را دو برابر، سودآوری خود را بیشتر و در سطح جهانی گسترش پیدا کند.
همچنین درنتیجه این ادغام، مشتریان جدید قادر خواهند بود تا WAFها را بر اساس نیازهایشان انتخاب کنند. با سبد محصولاتی که شامل بهترین فایروال اپلیکیشن وب، مدیریت دسترسی به وب و محصولات ارزیابی آسیب پذیری ها است، DenyAll رویکردی یکپارچه و انتها به انتها به نام امنیت اپلیکیشن نسل آینده را معرفی کرده است.لازم به ذکر است در حال حاضر ارایه کننده راهکارهای DenyAll و BeeWare در ایران و خاورمیانه شرکت ارتباط امن است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :