آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65830
تاریخ انتشار : 15 دی 1393 13:0
تعداد بازدید : 1125

هدست گیمینگ حرفه ای ایسوس برای گیمرها

شرکت ایسوس هدست چندمنظوره Strix 2.0 را به بازار معرفی کرد.

فناوران- این هدست که در حقیقت یک ابزار استریو با قابلیت سازگاری با انواع کامپیوتر، سیستم مک، کنسول PlayStation 4، تلفن هوشمند و تبلت است از درایورهای 60 میلیمتری بزرگی ساخته شده است که صدای باکیفیتی ارایه می دهد.
این هدست همراه  با دو میکروفون پرقدرت ارایه شده است که به راحتی از بدنه هدست جدا می شوند و امکان گفتگوی با کیفیت صدای بالا و طبیعی را فراهم می آورند. همچنین  Strix 2.0 را می توان به راحتی جابجا کرد و حتی در سفر نیز همراه داشت. زیرا طراحی آن به صورتی است که به راحتی خم شده و قابل تغییر حالت به صورت افقی و مسطح است و بنابراین گیمرها می توانند آن را در مسابقات و سفر بدون نگرانی از آسیب دیدگی به همراه داشته باشند.
 Strix که برگرفته از کلمه جغد در فرهنگ روم و یونان باستان است به عنوان برند جدید محصولات ایسوس در سری تجهیزات گیمینگ برگزیده شده است.
 Strix به معنای شنوایی تمام عیار،  تیزبینی و توانایی بالا در کشف و شناسایی محیط است و به بازیکن این امکان را می دهد کوچکترین و ضعیف ترین حرکات محیطی را تشخیص داده و در برابر آن ها واکنش مناسب را نشان دهد.
درایورهای 60 میلی متری بزرگ ایسوس کیفیت صدای بالایی را فراهم می کنند که گیمرها می توانند موقعیت دقیق، فرکانس های مختلف و عمق صدا را به خوبی تشخیص دهند.
این هدست از سیستم باس قدرتمندی برخوردار است که به خوبی صدای انفجارهای مهیب و سایر تکنیک های صوتی را به صورت حقیقی به گوش گیمر می رساند.
Strix 2.0 همچنین فضای صوتی گسترده ای را تدارک می بیند و اصوات متوسط و بلند را با کیفیت کریستالی باز سازی و میزان نویز را به حداقل می رساند.  Strix 2.0 به صورتی طراحی شده است که گوشی های آن به راحتی قابل خم شدن و چرخش هستند و درون کیف قرا می گیرند و برای گیمرهایی که مدام
برای مسابقات مختلف در سفر هستند بسیار مناسب خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :