آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65517
تاریخ انتشار : 9 دی 1393 11:36
تعداد بازدید : 669

کسپرسکی منتخب سال 2014 گارتنر شد

شرکت کسپرسکی برای سومین سال پیاپی به عنوان پیشتاز حوزه امنیت فناوری اطلاعات از سوی موسسه مستقل و معتبر تحقیقاتی گارتنر انتخاب شد.
روابط عمومی شرکت پاد
- گارتنر در گزارش امسال خود راهکارهای امنیتی را بر اساس سطح تکامل بینش و قدرت اجرا بررسی و تحلیل کرده است. بر این اساس سطح تکامل بینش شامل 8 شاخص از جمله میزان درک از بازار، استراتژی های بازاریابی، استراتژی های فروش، استراتژی های عرضه، مدل تجاری، استراتژی صنعتی عمودی، نوآوری و استراتژی های جغرافیایی می شود. قدرت اجرا نیز به سنجش عواملی نظیر عملکرد، سابقه، فعالیت ها، ساز و کار فروش و قیمت گذاری، نحوه اجرای استراتژی های بازاریابی و تجربه مشتری مداری می پردازد.
کسپرسکی در گزارش سالانه گارتنر پیوسته روندی صعودی داشته و برای سومین سال پیاپی در رده «پیشتازان» قرار گرفت. کسپرسکی در شاخص «سطح تکامل بینش» نیز در میان سایر رقبای خود در رده پیشتازان با اختلاف قابل توجهی در صدر قرار گرفت.
محصول امنیتی اصلی کسپرسکی یعنی Kaspersky Endpoint Security for Business در میان کسب و کارها و رهبران صنعت IT به عنوان راهکاری سریع و مطمئن برای مقابله با بدافزارها شناخته شده است. این راهکار همچنین دامنه متنوعی از ابزارهای مدیریتی را در قالب یک کنسول واحد ارایه می دهد. برخی از این قابلیت های مدیریتی-امنیتی عبارتند از تحلیل آسیب پذیری ها، مدیریت وصله ها، کنترل برنامه های کاربردی، MDM، رمزنگاری جزئی (فایل ها) و کلی (هارد دیسک) و رمز گذاری (Authentication) روی هارد درایوها و دستگاه های External.نیکولای گربنیکوف، مدیر ارشد فناوری کسپرسکی درباره گزارش گارتنر اعلام کرد: هدف ما این است که با ارایه برترین ابزارهای امنیتی به کاربران، فضای سایبری امنی را برای آنها ایجاد کنیم. جایگاه کسپرسکی در گزارش سالانه گارتنر نشان می دهد که در مسیر درست گام برداشته ایم و این موفقیت بزرگی برای ما به حساب می آید؛ موفقیتی که از تخصص و سرمایه گذاری بزرگ و بلندمدت ما سرچشمه می گیرد. خوشحالیم که یکی از معتبرترین موسسه های تحقیقاتی مهر تاییدی بر فعالیت های ما زده است.موسسه تحقیقاتی گارتنر هر ساله در گزارشی جامع وضعیت بازار راهکارهای امنیتی و جایگاه شرکت های فعال در این حوزه را بررسی می کند. این گزارش به سازمان ها امکان می دهد در انتخاب و خرید یک راهکار امنیتی برای ارتقای امنیت نرم افزاری سازمان خود تحلیل درست تر و انتخاب بهتری داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :