آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65514
تاریخ انتشار : 9 دی 1393 11:30
تعداد بازدید : 634

مدیرعامل مخابرات ایران: ‌

هزینه تلفن پرمصرف ها گران تر می شود

مدیرعامل مخابرات ایران گفت: در پیشنهاد تغییر تعرفه ها، تعرفه پایه ثابت خواهد ماند و بسته های مخابراتی در دو نوع داخل و خارج شبکه با قیمت بیشتری نسبت به تعرفه پایه به گونه ای ارایه می شود که کسانی که استفاده بیشتری از خدمات مخابراتی دارند هزینه بیشتری بدهند.

خبرگزاری فارس- کاظم ابراهیمی صدرآبادی درباره پیشنهاد مخابرات برای افزایش تعرفه مکالمات تلفن ثابت با پایان اجرای طرح همکدی در سراسر کشور گفت: این پیشنهاد قرار است پس از کار کارشناسی به وزارت ارتباطات اعلام شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه هنوز پیشنهاد و نحوه تغییر تعرفه ها نهایی نشده، گفت: در حالت کلی در تغییر تعرفه ها به گونه ای رفتار خواهیم کرد که فشار کمتری به بخش روستایی و کم درآمد وارد شود.
وی ادامه داد: احتمالا در پیشنهاد تغییر تعرفه ها، تعرفه پایه را ثابت نگاه خواهیم داشت و تعرفه ها را به گونه ای تنظیم خواهیم کرد که آنها که استفاده بیشتری از خدمات مخابراتی دارند هزینه بیشتر و آنها که استفاده کمتری دارند هزینه کمتر بپردازند.
ابراهیمی اضافه کرد: برای این کار مدیریت هزینه ها با ارایه بسته های مخابراتی انجام خواهد شد، به این صورت که بسته ها نسبت به تعرفه پایه قیمت بیشتری داشته باشند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: بسته های متفاوتی می تواند تعریف شود، از جمله بسته داخل شبکه مانند تماس ثابت، تماس سیار و دیتای داخل شبکه و بسته خارج شبکه مانند تماس ثابت، تماس سیار سایر اپراتورها و دیتای سایر PAP ها.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :