آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65513
تاریخ انتشار : 9 دی 1393 11:19
تعداد بازدید : 909

نرخ بسته های اینترنت همراه اول تغییر نمی کند

همراه اول اعلام کرد برنامه ای برای تغییر تعرفه بسته های اینترنت همراه خود ندارد و جداول منتشرشده با عنوان تعرفه های جدید این اپراتور را ساختگی و جعلی دانست.

فناوران- اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: همانطور که قبلا نیز اعلام شده، در حال حاضر برنامه ای برای افزایش تعرفه بسته های اینترنت همراه خود نداشته و جداول منتشر شده در برخی رسانه ها با عنوان «بسته های جدید اینترنت همراه اول» معتبر نیست.
همراه اول تصریح کرده است در روزهای اخیر پس از اعلام خبر کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه و افزایش تعرفه بسته های اینترنت یکی از اپراتورها، افرادی در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی سعی دارند با انتشار گزارش، خبر و جداول تعرفه ای ساختگی، اینگونه القا کنند که همراه اول نیز در حال افزایش تعرفه بسته های اینترنت همراه خود است.
این اطلاعیه می افزاید: این گزارش ها و جداول ساختگی، به هیچ وجه مورد تایید همراه اول نبوده و همراه اول به عنوان اپراتور ملی کشور، همواره اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه خود قرار داده و هیچگاه مشترکین خود را بدون اطلاع رسانی رسمی قبلی در مقابل کار انجام شده قرار نمی دهد.
تعرفه آزاد اینترنت همراه اول در سیم کارت های دایمی، هر کیلو بایت نیم ریال و در سیم کارت های اعتباری 75 صدم ریال است. همچنین این اپراتور 4 بسته اینترنت همراه شامل «بسته یک روزه با حجم 150 مگابایت و با قیمت هزار تومان»، «بسته 7 روزه با حجم 800 مگابایت و با قیمت 5 هزار تومان»، «بسته 30 روزه با حجم 2.5 گیگابایت و با قیمت 10 هزار تومان» و «بسته 7 روزه (شبانه) با حجم 800 مگابایت و با قیمت هزار تومان» عرضه کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :