آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65475
تاریخ انتشار : 8 دی 1393 11:17
تعداد بازدید : 740

بویینگ و بلک بری گوشی مشترک می سازند

گوشی های هوشمند بلک بری محبوبیت زیادی بین افراد اهل کسب و کار دارد، کسانی که به امنیت اطلاعات اهمیت ویژه می دهند. حال به نظر می رسد بویینگ قصد دارد به کمک بلک بری یک گوشی هوشمند متفاوت بسازد.

فناوران- بویینگ، غول صنایع هوایی آمریکا در تلاش است با همکاری بلک بری یک گوشی هوشمند به نام BLACK را برای استفاده نیروهای امنیت ملی تولید کند.
جالب است بدانید که گوشی هوشمند بویینگ قرار است به سیستم عامل آندرویید مجهز شود، اما قابلیت های امنیتی بسیاری به آن اضافه خواهد شد. این گوشی داری یک پوشش کاملا بسته است و فقط صاحبش قادر به باز کردن آن است. اگر شخصی بخواهد بدون اجازه صاحب گوشی به آن نفوذ کند، کلیه اطلاعات داخل گوشی، طوری پاک می شود که هرگز قابل بازگذشت نباشد.
این گوشی همچنین دارای دو درگاه سیم کارت است تا کاربر بتواند سیم کارت شخصی خود را در کنار سیم کارت کاری داخل گوشی قرار دهد.
کلیه ی اطلاعات ذخیره شده در این گوشی به طور کامل رمزگذاری می شود. بلک بری قرار است از جدیدترین نسخه پلتفرم شبکه امن خود در این گوشی استفاده کند.
گوشی مذکور قرار است در یک رنگ به همراه باتری اضافی و گیرنده ماهواره ای تولید شود. برای موقعیت یابی دقیق، از نوع خاصی GPS استفاده خواهد شد تا موقعیت کاربر به دقیق ترین شکل ممکن دریافت و مخابره شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :