آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65422
تاریخ انتشار : 7 دی 1393 11:26
تعداد بازدید : 540

خدمات ابری مهم ترین اولویت سازمان ها در سال ۲۰۱۵

میزان سرمایه گذاری تصمیم گیرندگان ارشد و سیاست گذاران فناوری سازمان ها روی تکنولوژی های امنیتی طی سال ۲۰۱۵ میلادی ۴۶ درصد افزایش می یابد و در مقابل پیش بینی شده است کسب وکارها در سراسر جهان در سال جدید میلادی ۴۲ درصد بیشتر از سال قبل در زمینه خدمات پردازش ابری هزینه کنند.


همكاران سيستم- به گزارش وب سايت Forbes، بررسی ها همچنین نشان داده است که در سال ۲۰۱۵ میلادی ۳۸ درصد بر هزینه کرد سازمان ها در حوزه ابزارهای تحلیلی افزوده می شود، بودجه بخش خدمات ذخیره سازی اطلاعات ۳۶ درصد افزايش يافته و در زمینه خدمات بی سیم و موبایلی هم رشد ۳۵ درصدی بودجه سازمان تجربه می شود. کارشناسان بر این باورند که طرح های مربوط به خدمات پردازش ابری مهم ترین اولویت بخش IT بسیاری از سازمان ها محسوب می شود و ۱۶ درصد آن ها گفته اند که این قبیل خدمات را هرچه سریع تر در اختیار می گیرند.
مرکز IDG در گزارش آماری خود همچنین پیش بینی کرده است که بخش اعظم خدمات ابری عرضه شده در سازمان های سراسر جهان بر ارتقا خدمات و روش های افزایش درآمد تاکید داشته باشند. این آمارها را مرکز IDG در آخرین گزارش خود با نام «مطالعه پیش بینی Computerworld ۲۰۱۵» منتشر کرده است. هدف از این مطالعه مشخص شدن اولویت سازمان ها در سال ۲۰۱۵ میلادی برای پرداخت هزینه، در اختیار گرفتن فناوری و به روزرسانی خدمات بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :