آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65395
تاریخ انتشار : 7 دی 1393 11:2
تعداد بازدید : 612

مادربورد گیگابایت، نیامده رکورد زد

اورکلاکرهای حرفه ای دنیا با انجام تست روی مادربورد X99-SOC Champion گیگابایت موفق به ثبت چند رکورد جدید شدند.


فناوران-چندی پیش شرکت گیگابایت میزبان یک گردهمایی خصوصی در تایپه بود. این جلسه خصوصی به منظور تست کارایی و قدرت مادربورد جدید این شرکت با نام X99-SOC Champion تشکیل شد تا ضمن محک زدن توانایی های این مادربورد قبل از ورود به بازار، مشخص شود که آیا این نامگذاری خاص روی این محصول، به شایستگی صورت گرفته است یا نه.
به این منظور هفت تن از مجرب ترین اورکلاکرهای دنیا در آزمایشگاه اورکلاک گیگابایت گرد هم آمدند تا مادربورد GIGABYTE X99-SOC Champion را با سخت ترین تست ها به زیر LN2 (هیدروژن مایع) ببرند.
پس از هفت روز تست توسط اورکلاکرهای حرفه ای همچون  HiCookie، Sofos1990، Dinos22، Vivi، SteponZ و YoungPRO این تیم موفق شدند به 9 رکورد جهانی در بین تمام قطعات، 23 رکورد جهانی در کلاس پیکربندی مشابه و 25 رکورد در سطح سخت افزار های هم رده دست یابند که تمامی این رکوردها توسط مادربورد X99-SOC Champion صورت گرفت.
در کنار این رکوردها، HiCookie توانست با ثبت فرکانس 182.49MHz، بالاترین کلاک مرجع (Reference Clock) در سطح دنیا را بین تمامی مادربوردهای X99، با این مدل از گیگابایت به ثبت برساند. علاوه بر این موارد، چهار رکورد جهانی دیگر نیز توسط مادربورد Z97X-SOC Force که در حال حاضر در بازار موجود است، به
ثبت رسید.
گیگابایت اعلام کرده است که GIGABYTE X99-SOC Champion پنجم ژانویه 2015 در نمایشگاه CES لاس وگاس به نمایش در خواهد آمد.
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :