fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 64814
  تاریخ انتشار : 26 آذر 1393 11:29
  تعداد بازدید : 1037

  عرضه تلویزیون های کوانتومی ال جی در CES 2015

  شرکت ال جی الکترونیکس از تلویزیون اولترا اچ دی با فناوری نقطه کوانتومی در نمایشگاه CES 2015 رونمایی خواهد کرد.


  فناوران- تلویزیون اولترا اچ دی ال جی با فناوری نقطه کوانتومی ترکیب رنگ گسترده تری دارد. همچنین در این تلویزیون اشباع رنگ نسبت به تلویزیون های LCD رایج بهبود یافته است.
  این تلویزیون در سال 2015 در کنار سایر تلویزیون های اولترا اچ دی و OLED شرکت ال جی عرضه خواهد شد.
  بر اساس اعلام شرکت ال جی، فناوری نقطه کوانتمی با به کنترل درآوردن نانوکریستال هایی که اندازه ای از 2 تا 10 نانومتر دارند، عمل می کند. در این فناوری هر نقطه بسته به اندازه خود رنگی متفاوت ساتع می کند. با اضافه کردن صفحه باریکی از کوانتوم در مقابل بک لایت LCD، در نرخ بازتولید رنگ و درخشندگی کلی تصویر تقویت قابل توجهی صورت می گیرد. از آنجا که نقطه های نانویی رنگ های  زنده و شفاف ساتع می کنند، فناوری نقطه کوانتمی قادر است قابلیت های ممتاز نمایشگرهای فعلی اولترا اچ دی IPS شرکت ال جی را بالاتر برد.
  همچنین نرخ بازتولید رنگ در پنل های IPS ال جی که دقت رنگ  بالا و زوایای دید بسیار گسترده دارد در مقایسه با سایر تلویزیون های LCD و LED رایج 30 درصد افزایش یافته است.
   این موضوع این امکان را به تلویزیون می دهد که محدوده رنگ  گسترده ای را به بیننده عرضه کند که برای محتواهای 4K مناسب است.
  تلویزیون های  Ultra HD 4Kال جی با فناوری نقطه کوانتومی از فناوری ای استفاده می کنند که با هدف دوستی با محیط زیست طراحی شده است؛ زیرا هیچ کادمیوم یا مواد سنگین سمی دیگری
  ندارد.
  بازدیدکنندگان از غرفه ال جی در نمایشگاه CES 2015 از 16 تا 19 دی ماه این فرصت را خواهند داشت تا تلویزیون های  Ultra HD 4K با تکنولوژی نقطه کوانتمی شرکت ال جی از نزدیک آشنا شوند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :