آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64811
تاریخ انتشار : 26 آذر 1393 11:25
تعداد بازدید : 1018

آغاز عملیات اجرایی فاز دوم منطقه اقتصادی پیام

مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام از آغاز به کار عملیات اجرایی فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد و گفت: عملیات اجرایی آن هم اکنون شروع شده و طی یک سال به پایان می رسد.

فناوران- مختاری رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام افزود: پس از تکمیل طرح مطالعاتی فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پیام توسط مشاوران، با برگزاری مناقصه انجام کار به پیمانکار واگذار شد. مختاری با بیان این که در فاز یک فعالیت عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی پیام در محدوده 40 هکتاری در سال 90 انجام شد، گفت: طرح مطالعاتی این فاز توسط مهندسان مشاور شبدر و آرمان شهر و بازنگری توسط کریاس بنا در سه فاز صنعتی طراحی و با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات محقق شد. مختاری افزود: در حال حاضر در فاز یک، 70 سرمایه گذار بر اساس ضوابط مربوط و آئین نامه اجرایی در حال فعالیت هستند که با اجرای فاز دو، امکان واگذاری زمین به سرمایه گذاران فراهم می شود. وی در مورد فاز دو نیز گفت: هم اکنون آماده سازی زیرساختهای فاز دوم شامل اصلاح آسفالت و جداول خیابان اصلی، کانال های دفع آبهای سطحی و پیاده رو در محدوده 56 هکتاری واقع در شهرک صنعتی منطقه ویژه اقتصادی شروع شده است.
مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام ابراز امیدواری کرد که با انجام و تکمیل زیرساختهای فاز دوم، امکان واگذاری زمین در سال 95 برای سرمایه گذاری و فعالیت صنعتی و تجاری فراهم شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :