آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64808
تاریخ انتشار : 26 آذر 1393 11:21
تعداد بازدید : 901

محورهای پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات

معاون وزیر ارتباطات از اصلاح محورهای پنجمین دوره جشنواره ملی فاوا خبر داد و گفت: این جشنواره در هفت محور اصلی شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات، دولت الکترونیکی، ارایه محتوا و خدمات بر بستر شبکه ملی اطلاعات، توسعه خدمات روستایی و مناطق محروم و پژوهش، نوآوری، صنعت و تجاری سازی، اطلاع رسانی و رسانه های نوین و توسعه خدمات پستی در کشور برگزار می شود.


فناوران- سید مجتبی هاشمی با بیان تاکید وزیر ارتباطات به منظور اعتلای جشنواره فاوا گفت: در صدد هستیم تا این جشنواره را در سطح ملی ارتقا داده و در آینده نزدیک آن را به یک جشنواره بین المللی تبدیل کنیم. معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برنامه ریزی برای برگزاری بهینه این جشنواره از چند ماه گذشته آغاز شده است و برهمین اساس محورهای جشنواره با توجه به این رویکرد به تصویب رسیده است.
وی در ارتباط با محور شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات گفت:  پشتیبانی، خدمات فنی مهندسی، ترانزیت و ارتباطات بین الملل،  ایجاد و ارایه خدمات مراکز داده و اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات از جمله زیر محورهای محور شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات هستند که در این جشنواره ارزیابی می شود. وی افزود: دولت الکترونیکی نیز با زیرمحورهای پنجره واحد خدمات و دستگاه های ملی و استانی برتر مورد ارزیابی قرار می گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :