آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64728
تاریخ انتشار : 25 آذر 1393 11:57
تعداد بازدید : 1017

بینگ با آفیس یکپارچه می شود

شرکت مایکروسافت فرایند یکپارچه سازی جست وجوگر بینگ (Bing) با محصولات آفیس را آغاز کرده است.

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت کار یکپارچه سازی جست وجوگر بینگ با محصولات آفیس را از Word Online شروع کرده است. مایکروسافت گفته است جست وجوگر بینگ به صورت خودکار به این محصول افزوده خواهد شد و نیازی به انجام عملیات خاصی از سوی کاربر نخواهد بود. مقامات مایکروسافت یکپارچه سازی محصولات خود با بینگ را «تجربه جست وجوی هوشمند» نامیده اند و گفته اند استفاده از آن رایگان خواهد بود. یکپارچه سازی بینگ با محصولات آفیس باعث می شود کاربرانی که قصد دارند اطلاعات جدیدی را از طریق عملیات جست وجوی اینترنتی گردآوری کنند نیازی خارج شدن از محیط نرم افزارهای آفیس نداشته باشند.
آن ها خواهند توانست عملیات جست وجوی خود را در محیط اسناد آفیس انجام دهند و نتایج نمایش داده شده را نیز در همانجا ببینند.
 ریان گاوین، مدیر بخش فناوری های جست وجو، پردازش ابری و محتوایی در شرکت مایکروسافت در این باره گفته است: ما فقط یک باکس جست وجو به Word Online اضافه نکرده ایم. این قابلیت فقط یک جست وجوی واژگانی ساده نیست.
برای این منظور، کل اسناد را اسکن می کنیم و می خوانیم. به همین دلیل به جای ارائه مجموعه ای از پاسخ ها، فقط پاسخ مرتبط و اصلی را ارائه می کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :