آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64713
تاریخ انتشار : 25 آذر 1393 11:30
تعداد بازدید : 777

همکاری مخابرات با PAPها توسعه می یابد

شرکت مخابرات ایران، شرکت های ارایه کننده خدمات اینترنتی را رقیب خود نمی داند، بلکه تعامل با این شرکت ها را توسعه می دهد.


فناوران-  مدیر عامل شرکت مخابرات  ایران، در نشست مشترک مدیران شرکت های PAP و مخابرات ایران افزود: شرکت مخابرات ایران، یک شرکت یکپارچه و هماهنگ است و همه مدیران استان ها تابع مقررات و دستورات ستاد هستند، لذا هیچ شرکتی نباید در اجرای طرح ها و برنامه های خودش مشکل داشته باشد. وی گفت: ما تابع مصوبات سازمان تنظیم مقررات هستیم و آنها را اجرا می کنیم. منتها نیازها و درخواست های شرکت های PAP باید دقیقا بررسی شده و در آینده ای نزدیک برطرف شود.
ابراهیمی، خطاب به مدیران شرکت های PAP افزود: ما آماده ایم همه بخش ها را به اشتراک بگذاریم از ایـــــن رو طی دو مرحله، تعامل با شما را افزایش می دهیم. در مرحله اول به استان ها اعلام می کنیم اگر موانعی وجود دارد از سر راه شما بردارند و در مرحله دوم با تشکیل دو کمیته مشترک مالی و فنی به یک راه حل کامل می رسیم. وی در ادامه با بیان وظایف مخابرات گفت: ما خود را مکلف به ارایه خدمات بـــه همه مردم می دانیم و در سراسر کشور از یک روستای بدون درآمد تا یک شهر پردرآمد باید شبکه ایجاد کنیم و حتما این کار را خواهیم کرد. حضور مخابرات در همه جا، هزینه های ما را افزایش داده است، اما وظیفه خود می دانیم که با دیگر بخش های ارایه دهنده خدمات همکاری داشته باشیم. از این رو برای تحقق اهداف دو طرف استراتژی بلند مدت تهیه خواهیم کرد.
در این نشست که 20 نفر از مدیران شرکت های اینترنتی حضور داشتند، هر یک نقطه نظرات خود را مطرح و تقاضای همکاری بیشتر با شرکت مخابرات ایران براساس یک قرارداد منصفانه داشتند. مهمترین مسائلی که در این نشست مورد توجه مدیران شرکت ها بود، شامل توسعه بیشتر در مراکز مخابراتی، تدوین برنامه زمانبندی، یکسان سازی فرمت های قرارداد و بررسی صورت حساب های مالی بود که مورد توجه مدیران شرکت مخابرات واقع و مقرر شد با تعامل بیشتر در جهت حل و فصل موارد مذکور اقدام شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :