آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64712
تاریخ انتشار : 25 آذر 1393 11:29
تعداد بازدید : 921

پرداخت هزینه اتوبوس با موبایل در مشهد

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد با بیان اینکه با سرویس ان.اف.سی پرداخت بلیت اتوبوس از طریق موبایل میسر می شود، گفت: زائران اطراف حرم رضوی می توانند از سرویس های شهر هوشمند به صورت رایگان استفاده کنند.

خبرگزاری فارس- علی آبسالان درباره ابر وای فای گفت: ابر وای فای در حال حاضر با همکاری شرکت رایتل در اطراف حرم رضوی ارائه شده و به دنبال گسترش این سرویس در شهر مشهد هستیم تا شهروندان بتوانند به صورت رایگان از مزایای سرویس های شهر هوشمند استفاده کنند که بر همین اساس مشترکان رایتل می توانند به صورت رایگان از امکانات سایت شهرداری مشهد استفاده کنند.
وی در ارتباط با ارایه اینترنت نسل چهارم در شهر مشهد نیز گفت: اینترنت نسل چهارم موبایل توسط اپراتور دوم در مشهد راه اندازی شده که شهروندان با تعویض سیم کارت های خود می توانند از این سرویس استفاده کنند. البته این سیم کارت ها مجهز به سرویس ان.اف.سی بود که می توان بسیاری از خدمات را از طریق موبایل با این سرویس پرداخت کرد. ما نیز در یک طرح آزمایشی 200 نفر از کاربران این سیم کارت ها را مجهز به پرداخت بلیت اتوبوس شهری کرده ایم درنتیجه از این پس شهروندان به جای من کارت می توانند با موبایل خود هزینه بلیت اتوبوس را پرداخت کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :