آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64704
تاریخ انتشار : 25 آذر 1393 11:20
تعداد بازدید : 806

وزارت ارتباطات با تخریب شهدا در فضای مجازی برخورد کند

عضو کمیسیون اجتماعی به انتشار برخی جوک ها درباره سرداران و شهدای هشت سال دفاع مقدس در شبکه های اجتماعی پرداخت و تاکید کرد: حق نداریم برای سرگرم کردن خود به مجموعه ارزش های دینی و فرهنگی کشور اهانت کنیم.

موبنا- عباس قائد رحمت با انتقاد از ساخت و انتشار مطالب هجو درباره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مشاهیر علم و ادب کشور گفت: ما در قبال بزرگان و مسوولان کشور تکلیف انسانی و اخلاقی داریم و نباید فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی بستری برای زیر سوال بردن ارزش های دینی و فرهنگی کشور شود.
نماینده مردم درود و ازنا در ادامه این مطلب تاکید کرد: البته تکنولوژی را نمی توان محدود کرد بلکه باید در عین حال که حداکثر استفاده را از تکنولوژی، فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی می کنیم، نباید اجازه دهیم این فرصت اخلاقیت و انسانیت را زیر سوال ببرد.
وی افزود: متاسفانه مشاهده می کنیم سواستفاده هایی از فضا و فرصت هایی صورت می گیرد که لازم می دانم، دولت و وزارتخانه های مربوطه به ویژه، وزارت ارتباطات نظارت بیشتری بر این فضاها داشته باشد تا هم از رخداد چنین اتفاقاتی جلوگیری کند و هم به کاربران هشدار دهد که فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی دستمایه شوخی و تمسخر قرار ندهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :