آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64622
تاریخ انتشار : 24 آذر 1393 11:30
تعداد بازدید : 967

دومین هیات مدیره نصر البرز انتخاب شد

مجمع عمومی عادی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز با حضور اکثریت اعضا در شاخه های مختلف در روز دهم آذرماه برگزار شد.
فناوران- در این مراسم تنی چند از مقامات و مدیران استانی از جمله نژادمحمد مدیر کل اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات استان البرز، زمانی معاون امور مخابراتی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، مکندی نژاد مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری البرز و خورسند رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گیلان به عنوان ناظر شورای مرکزی نصر کشور حضور داشتند.
در این مجمع پس از ارایه گزارش هیات مدیره قبلی و ارایه مستندات، مجمع ناظر بر انتخابات تشکیل شد. پس از آن رای گیری از کلیه اعضا انجام و در پایان نتایج زیر به ترتیب تعداد آرا حاصل شد. از شاخه شرکت ها پژمان رابطی، فرزاد فروغی، مژگان نوری، فرزاد وکیلی، فرید طالبلو، هدا حمزه لو به عنوان عضو اصلی و اسماعیل رمضانی و حمید قنبریان به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند. از شاخه فروشگاه ها پدرام رابطی و علیرضا پور گلچین به عنوان عضو اصلی و مهدی بایگان به عنوان عضو علی البدل به هیات مدیره نصر استان البرز راه یافتند.  از شاخه مشاوران داود یعقوبی به عنوان عضو اصلی و نرگس زمانی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.  همچنین حسن احدی به عنوان بازرس اصلی و پوریا ابن علی به عنوان بازرس علی البدل معرفی شدند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :