آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64082
تاریخ انتشار : 11 آذر 1393 12:54
تعداد بازدید : 689

درخواست بودجه 4 هزار میلیارد تومانی وزارت ارتباطات

معاون برنامه ریزی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پیشنهاد بودجه 4 هزار میلیاردی برای سال 94 و نیز راه اندازی شورای برنامه ریزی در این وزارتخانه برای برنامه ششم توسعه کشور خبر داد.

خبرگزاری مهر- برات قنبری با بیان اینکه حدود 50 درصد اهداف بودجه سال 93 در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات تحقق پیدا کرده و تا آخر امسال هم به 100 درصد می رسد اظهار داشت: وزارت ارتباطات در حال آماده سازی بودجه پیشنهادی برای سال 94 است. وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه زیرساخت ها، اجرای شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک از جمله برنامه های وزارت ارتباطات برای سال آینده است گفت: برای سال آینده حداقل 4 هزار میلیارد تومان بودجه پیشنهادی خواهیم داشت که با توجه به اینکه سال آخر برنامه پنجم توسعه است بتوانیم وضعیت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را از منظر جایگاه جهانی بهبود بخشیم.
قنبری با بیان اینکه این پیشنهاد را به دولت ارایه خواهیم کرد افزود: حمایت از تولید محتوا و راه اندازی خدمات دولت الکترونیکی از جمله ماموریت های سال 94 خواهد بود و به دنبال آن هستیم که به ظرفیتی برسیم تا انتخابات به صورت الکترونیکی انجام شود و شکاف دیجیتالی استانها کاهش یاید. معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همین حال از
راه اندازی شورای برنامه ریزی ICT برای برنامه ششم توسعه کشور خبر داد  .نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :