آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64076
تاریخ انتشار : 11 آذر 1393 12:44
تعداد بازدید : 811

در نامه‌ای سرگشاده به شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی

اتحادیه فناوران از مشارکت در الکامپ انصراف داد

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در نامه ای به مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه ها و سازمان توسعه و تجارت اعلام کرد؛ به دلیل شفاف نبودن مبالغی که مجری بابت ارزی – ریالی غرفه ها از متقاضیان حضور در الکامپ بیستم دریافت می کرد، اتحادیه از همکاری در برگزاری این نمایشگاه انصراف می دهد.

فناوران- سیدمهدی میرمهدی با تاکید بر اینکه اتحادیه نسبت به صنف مسوول است و باید همه موارد در خصوص ثبت نام و جانمایی غرفه ها را به طور شفاف اطلاع رسانی کند، گفت:  از آنجایی که منافع صنف برای اتحادیه بسیار حایز اهمیت است و متاسفانه شفافیت لازم در زمینه چگونگی محاسبه متراژ ارزی غرفه ها وجود ندارد، به طور رسمی اعلام کرده ایم که در برگزاری نمایشگاه همکاری با مجمع تشکل ها نخواهیم داشت.
میرمهدی افزود: دیروز در رابطه با مشکلات ارزی شرکت های متقاضی حضور در نمایشگاه  جلسه ای با برگزارکنندگان نمایشگاه داشتیم و اعتراض خودمان را مطرح کردیم اما به نتیجه ای در این خصوص نرسیدیم به همین دلیل همکاری مان را مجری قطع کردیم.
وی اضافه کرد: قطعا اگر بحث ارزی – ریالی غرفه ها به طور شفاف مشخص بود، همکاری مان با مجری نمایشگاه الکامپ بیستم ادامه می دادیم.
میرمهدی گفت: سعی کردم با حضور در ستاد اجرایی نمایشگاه مسایل را شفاف کنم و بر ثبت نام و جانمایی شرکت ها نظارت داشته باشم تا مشکلی برای متقاضیان حضور در نمایشگاه پیش نیاید، اما اینگونه نشد و همانطور که با شهامت اعلام کردم در برگزاری نمایشگاه همکاری می کنم، اکنون نیز اعلام می کنم هیچ همکاری نخواهم کرد.
  نامه اتحادیه به شرکت سهامی نمایشگاه ها
در نامه اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران به اسفهبدی رییس شرکت نمایشگاه های بین المللی آمده است، ضمن تقدیر و تشکر از بذل توجه حضرتعالی به نامه های ارسالی از طرف این اتحادیه و برگزاری جلسه که در نهایت منجر به صدور مجوز به نام اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و مجمع تشکل ها شد و همچنین از اعتماد و نظر مثبت به اتحادیه بدینوسیله باستحضار می رساند که مبنای اداره هر پروژه مدیریت آن است، لذا در خصوص برگزاری الکامپ تهران باید به اطلاع برسانم که متاسفانه تیم مستقر در ستاد اجرایی نمایشگاه که مطلقا برای این اتحادیه ملموس و روشن نیست در جانمایی و رونمایی و گرفتن مبالغی غیر از آن چه مصوب شرکت نمایشگاهی که به دور از انصاف و قانون است.
 بدینوسیله اینجانب به نمایندگی از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران انصراف خود را از ادامه فعالیت با مجمع تشکل ها اعلام کرده و اظهار می کنم که این اتحادیه هیچگونه دخل و تصرفی در امور مربوطه نخواهد داشت، زیرا با توجه به موارد مطروحه ورود در این فضا چیزی به جز مشاهده امور غیرقانونی نیست و نیز زیر پا گذاردن موارد دیگری که دور از شان و جایگاه اتحادیه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :