آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64074
تاریخ انتشار : 11 آذر 1393 12:41
تعداد بازدید : 814

هاوکینگ می خواهد در جیمز باند نقش منفی بازی کند

استفن هاوکینگ، فیزیکدانی که به دلیل بیماری توان حرکت ندارد و با استفاده از فناوری های مختلف کارهایش را انجام و البته فرضیه های جنجالی اش را ارایه می دهد، می گوید که صندلی چرخدار و صدای کامپیوتری شده اش او را به یک انتخاب عالی برای فیلم جیمز باند بعدی تبدیل کرده است. این فیزیکدان بزرگ می گوید که صدای کامپیوتری شده اش که به واسطه کشش گونه هایش به وجود می آید، تن صدای خاصی دارد که واقعا برای فیلم 007 عالی به نظر می رسد.

منظور هاوکینگ این است که وی می تواند در شماره بعدی فیلم جیمز باند نقش آدم منفی یا تبهکار را بازی کند. هاوکینگ می گوید: نقش ایده آل من، نقش یک آدم بدجنس و شرور در یکی از فیلم های جیمز باند است و فکر می کنم که صدای کامپیوتری شده و صندلی چرخدارم واقعا به درد این کار می خورند. البته ناگفته نماند که ایده هاوکینگ برای حضور در فیلم چندان هم بلندپروازانه نیست. زیرا وی تاکنون در کارتون سیمپسون ها، فیلم پیشتازان فضا و کارتون فیوچراما ایفای نقش کرده است. در کارتون ها چندین دیالوگ صوتی داشته و در فیلم پیشتازان فضا نیز به عنوان مهمان ظاهر شده است. البته وی هم اکنون نیز سوژه یک فیلم است: "تئوری همه چیز"! این فیلم داستان زندگی هاوکینگ در جوانی است و فیلم از زمانی آغاز می شود که وی تنها 21 سال دارد و نشانه های بیماری عجیب و سختی را در خودش می بیند و در نهایت به بیماری دچار می شود و با یاری جین، همسرش جاه طلبانه ترین کارهای علمی خود را آغاز می کند. این دو با همکاری هم غیرممکن ها را ممکن و طب و علم را وارد مرزهای جدیدی می کنند.
 آرزوی هاوکینگ
هاوکینگ که هم اکنون 72 سال دارد، به تازگی در مصاحبه ای با Wired گفت که آرزوی وی ارتباط با جهان است. وی در اینباره گفت: من قادر به صحبت با صدایی دیگر به غیر از صدای اصلی خود هستم. البته خوبی اش این است که لهجه آمریکایی خوبی دارد. با این حال، من دوست ندارم که این صدا را عوض کنم، زیرا این صدا هم اکنون علامت تجاری من به شمار می آید.
وی افزود: قبل از اینکه صدایم را کاملا از دست بدهم، صدایم گنگ و نامفهوم بود و فقط کسانی که نزدیک به من بودند، می توانستند صحبت هایم را متوجه شوند. اما با صدای کامپیوتری شده ام به یک سخنران محبوب تبدیل شده ام.هاوکینگ همچنین گفت: من از علم ارتباطات لذت می برم و برایم خیلی مهم است که مردم علوم پایه را درک کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :