آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 63587
تاریخ انتشار : 4 آذر 1393 11:35
تعداد بازدید : 783

رایتل یکساله 800 درصد رشد کرد

مدیر عامل اپراتور سوم ارتباطی در حالی خبر از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مشترک برای رایتل داده که این شرکت در سه سال اول فعالیت خود یعنی تا شهریور سال گذشته، ۳۰۰ هزار مشترک بیشتر نداشته و از این جهت آمار رشد قابل توجه نشان می دهد.

فناوران- پروانه اپراتور سوم در تاریخ 15 دی ماه سال 88 به شرکت ارتباطات شمس تامین نوین (تامین تلکام) واگذار و طبق یکی از بندهای این پروانه (20-1) زمان لازم الاجرا شدن آن بعد از صدور گواهی عدم تداخل فرکانسی از سوی سازمان رگولاتوری و پرداخت مبلغ اولیه حق الامتیاز صدور پروانه از سوی دارنده پروانه، در نظر گرفته شد.
مدیرعامل اپراتور سوم در مصاحبه ای با روابط عمومی وزارت ارتباطات گفته است که "در طول یک سال گذشته تعداد مشترکان رایتل از 300 هزار مشترک به بیش از 2 میلیون 700هزار مشترک رسیده است که حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از اپراتور سوم در این رشد بسیار موثر بوده است.»
صدری شهریور سال گذشته به رایتل رفت و معتقد است که کار را با 300 هزار مشترک تحویل گرفته و اکنون توانسته به 2 میلیون و 700 هزار مشترک برساند.
تعداد مشترکان فعال این اپراتور تا پایان سال گذشته طبق صحبت های پیشین این مدیر عامل یک میلیون و 100 هزار بوده که اکنون با گذشت هشت ماه به 2.7 میلیون مشترک رسیده است. چنین رویه ای حاکی از رشد 145 درصدی در جذب مشترکان جدید طی هشت ماه است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :