آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 63585
تاریخ انتشار : 4 آذر 1393 11:32
تعداد بازدید : 811

درخواست وزیر برای همکاری شهرداری با اپراتورها

اختلالات موبایل همچنان گردن دکل های ارتباطی قدیمی و بروزرسانی شبکه به نسل سوم می افتد اما وزیر ارتباطات معتقد است که با تقسیم بندی عملیات توسعه ای می توان این اختلالات را به حداقل رساند.

خبرگزاری تسنیم- اپراتورها که مجریان ارتباطات فرکانسی گسترده در کشور هستند، با بروز اختلالات جدید و شدیدتر پای بروزرسانی را وسط کشیده و می گویند که برای انتقال شبکه به نسل های جدید ارتباطی وجود چنین اختلالاتی در راستای بروزرسانی طبیعی است. قطع و وصل شدن مکالمات، نویز حین مکالمه و از دست رفتن تماس در نقطه تحت پوشش آنتن ارتباطی از جمله برخی موارد نقص شبکه موبایل است که صبر بسیاری از کاربران را به لب رسانده است.
محمود واعظی درباره اختلالات صوت و دیتا در ارایه خدمات اپراتورها به مردم گفته است که بروز کردن آنتن های تلفن همراه دلیل اصلی این اختلالات است.
او می گوید: خوشبختانه همکاران ما در اپراتورها به مشکلات مردم واقف هستند و همراه اول علت اختلالات را نصب دکل های نسل 3 و بازسازی دکل های قدیمی BTS نسل دو عنوان کرده است که امیدواریم با تقسیم بندی عملیات توسعه ای، اختلالات به حداقل برسد. واعظی بر حمایت و همکاری شهرداری تهران در این زمینه نیز تاکید کرد و گفت: ارایه خدمات ارتباطی، بخشی از خدمت رسانی به مردم است که امیدواریم شهرداری نیز در این زمینه با اپراتورها همکاری لازم را داشته باشد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :