آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 63498
تاریخ انتشار : 3 آذر 1393 11:39
تعداد بازدید : 2444

برگزاری مسابقات نهایی پکا

مرحله نهایی مسابقه کشوری پکا روز 29 آبان همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در شعبه مرکزی مجتمع فنی تهران با حضور نفرات برتر مرحله مقدماتی در چهار مهارت Paint، Word، وبلاگ نویسی و فتوشاپ برگزار شد.

فناوران- در مرحله پایانی مسابقات کشوری پکا، نفرات برتر راه یافته به مرحله نهایی باهم به رقابت پرداختند که در نهایت در بخش Paintامیر علی علی زاده، در بخش Word رادین حقیقی، در بخش وبلاگ نویسی مهدی بهشتی و در بخش طراحی و فتوشاپ نسرین پور متقی بعنوان نفرات برتر این مسابقه انتخاب شدند. در پایان با حضور مدیران و کارشناسان مجتمع فنی تهران ومدیر دپارتمان ICT کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران از شرکت کنندگان در این مرحله با ارایه لوح تقدیر و برگزیدگان چهار مهارت بعنوان نفرات برتر با ارائه لوح تقدیر و هدایای نقدی قدردانی بعمل آمد. در این مراسم سعید سعادت، مدیرعامل مجتمع فنی تهران نسبت به ضرورت برگزاری اینگونه مسابقات تاکید کرد و این امر را برای فرهنگ سازی فناوری اطلاعات مهم دانست.
وی افزود: با توجه به سرعت شتابان علم و فناوری و همچنین نفوذ فرهنگ بیگانه در کشور، هم باید سرعت فرزندان خودمان را در یادگیری این علوم بالا ببریم وهم فرهنگ لازم در استفاده صحیح از فناوری را به فرزندان خود بیاموزیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :