آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 63477
تاریخ انتشار : 3 آذر 1393 10:58
تعداد بازدید : 681

18 دی یا 10 بهمن

تـاریخ های پیشنهادی صنـف بـرای الکـامپ بیستـم اعـلام شـد

به منظور فراهم شدن امکان حضور وزیر ارتباطات در نمایشگاه الکامپ امسال و همچنین تحقق خواسته صنف فناوری اطلاعات مبنی بر تغییر زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نامه ای در این رابطه برای شرکت سهامی نمایشگاه ها ارسال کرد.


روابط عمومی نصرکشور
- سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با انجام بررسی های لازم، دو تاریخ 18 تا 21 دی ماه و 10 بهمن تا 17 بهمن ماه را به شرکت سهامی نمایشگاه ها پیشنهاد کرد.
در متن نامه آیت اللهی، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، به اسفهبدی، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی آمده است:
«نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) محل تجلی اراده دولت و فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای شکوفایی این صنعت است، از این رو حضور مقام ارشد دولت خصوصا وزارتخانه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در روزهای افتتاح، برگزاری و اختتامیه آن برای ارتباط مستقیم مشارکت کنندگان و میزبانی از سایر مقامات ارشد کشور بسیار حائز اهمیت است. حسب نامه مرقوم شده از سوی این وزارتخانه جناب آقای دکتر واعظی در ایام برگزاری الکامپ، به دلیل سفر کاری در خارج از کشور بسر برده و این برای برگزاری باشکوه الکامپ و لزوم میزبانی از مقامات عالی رتبه بسیار زیانبار خواهد بود. از سوی دیگر در روز 1/9/93 نشست بزرگ هم اندیشی فعالان صنف برای برگزاری هرچه باشکوه تر الکامپ بیستم به دعوت از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار شد و طی آن شرکت کنندگان در همایش ضمن تاکید بر برگزاری باکیفیت و شفاف الکامپ، نقطه نظرات چندی از جمله تمدید زمان آماده سازی الکامپ و برگزاری آن در زمان دیگری ارائه کردند. به جهت خواسته دوجانبه مسوولین دولت و غرفه داران نمایشگاه برای تغییر تاریخ، استدعا دارد موافقت و دستور فرمایید ترتیبی اتخاذ گردد تا زمان برگزاری الکامپ تغییر یابد.لازم به توضیح است که پس از اعلام نظر شرکت سهامی نمایشگاه ها، زمان برگزاری بیستمین نمایشگاه الکامپ اعلام خواهد شد.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :