آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 63085
تاریخ انتشار : 28 آبان 1393 11:12
تعداد بازدید : 802

دستبند طلایی اینتل برای خانم ها

شرکت اینتل قصد دارد دستبند هوشمند و در عین حال بسیار شیک و گران قیمتی را برای جلب نظر بانوان در یک ماه آینده روانه بازار کند.

خبرگزاری فارس- دستبند یاد شده از اواخر ماه دسامبر به قیمت 495 دلار در دسترس علاقمندان قرار می گیرد. این دستبند که MICA نام گرفته، در ظاهر هیچ شباهتی با یک محصول دنیای
ای تی ندارد.
اما در درونش یک نمایشگر جاسازی شده که می توان با استفاده از آن پیامک های تلفن همراه را دریافت و مشاهده کرد و البته آنها را از چشم دیگر افراد مخفی نگهداشت.
 این دستبند با شبکه های اجتماعی مشهور و همین طور امکانات سایت گوگل سازگاری دارد و لذا کاربران با استفاده از آن می توانند ایمیل ها و پیام های دریافتی از شبکه های اجتماعی، گوگل، جیمیل و همین طور داده های سرویس تقویم گوگل را دریافت کنند.
 این دستبند به طور مستقل قابل اتصال به اینترنت است و برای این کار نیازی به استفاده از امکانات گوشی ندارد. افرادی که این دستبند را در آمریکا خریداری کنند به مدت دوسال از خدمات داده بی سیم شرکت AT&T بهره مند می شوند.
 با این تمهیدات می توان شماره ای اختصاصی به دستبند مذکور اختصاص داده و آن را صرفا در اختیار اشخاص خاص قرار داد. برای راضی کردن زنان سخت پسند در طراحی پوشش این دستبند از چرم پوست مار آبی، مرواریدهای چینی، سنگ چشم ببر آفریقایی استفاده شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :