آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 62919
تاریخ انتشار : 26 آبان 1393 12:3
تعداد بازدید : 834

آیا به محافظ صفحه نمایش گوشی نیاز داریم

با فراگیری استفاده از صفحه نمایش لمسی در انواع گوشی ها سوالی مطرح می شود اینکه همه از خود می پرسند که آیا با وجود استفاده از صفحات ضد خش در گجت های امروزی و به خصوص موبایل ها، دیگر استفاده از محافظ صفحه نمایش ضرورتی دارد.

موبنا- درست است که صفحات موبایل در مقابل ضربه و خش تا حد زیادی مقاوم شده اند، اما این همه کاری نیست که یک محافظ صفحه انجام می دهد.
کیفیت محافظ صفحه نمایش گجت ها روز به روز بهتر شده و با قیمت مناسب تری هم عرضه می شوند.
هم اکنون محافظ صفحه های بسیار خوبی در بازار یافت می شود که دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که به صفحه نمایش موبایل کاربران ظاهری مات و یا شفاف دهند و یا اینکه جلوی درخشش آن در نور آفتاب را می گیرد.
کاربران می توانند با کمی جستجو در بازار، محافظ صفحه ای با مارک های و برندهای مختلف که البته بیشتر آنها چینی است پیدا کنند که علاوه بر جلوگیری از بازتاب نور، نصب آن هم راحت بوده و تقریبا هیچ حبابی در زیر آن ایجاد نمی شود.
نکته دیگری که باید به آن توجه داشت، این است که همه این ابزارها هنگام خروج از جعبه واقعا جذاب به نظر می رسند، اما تنها بعد از چند دقیقه استفاده سطح آنها پر از اثر انگشت می شود.
 اگر می خواهید دائما پارچه ای در جیب تان نباشد که مشغول تمیز کردن صفحه موبایل شوید، بهتر است سراغ یک برچسب صفحه نمایش بروید که در برابر اثر انگشت مقاوم است.
هرچند صفحه نمایش های محافظ نیز با قیمت مختلف در بازار عرضه می شوند اما برای مدل خوب باید هزینه ای حدود 10 تا 100 هزار تومانی بپردازید.
گفتنی است اختلاف قیمت محافظ های صفحه نمایش ها به دلیل نوع آن در ضخامت و مقاومت دربرابر خط و خش است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :