آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 62916
تاریخ انتشار : 26 آبان 1393 11:58
تعداد بازدید : 838

بازگشت به عکاسی آنالوگ با گوشی های هوشمند

عکاسی به سبک دوران آنالوگ و سپس چاپ عکس در حین استفاده از گوشی هوشمند رویایی است که با طراحی یک قاب ویژه توسط یک شرکت فرانسوی ممکن شده است.

خبرگزاری فارس- کل این فرایند کمتر از یک دقیقه طول خواهد کشید و قرار است نسخه نهایی برنامه یاد شده به گونه ای طراحی شود که متحرک سازی عکس را هم ممکن کند.
شرکت نوپای فرانسوی Prynt به تازگی قابی را برای گوشی های هوشمند ارایه کرده که مجهز به یک چاپگر کوچک است. این قاب از طریق فناوری بلوتوث به گوشی متصل شده و می تواند عکس گرفته شده توسط گوشی را حدود 50 ثانیه چاپ کند.
قرار است مدل بعدی این قاب که به زودی روانه بازار می شود از سرعت بیشتری برای چاپ عکس برخوردار بوده و این کار را در 30 ثانیه انجام دهد. در حال حاضر تنها یک برگه کاغذ چاپ عکس را می توان در این قاب قرار داد. اما مدل تازه تر از قابلیت جاگذاری 30 قطعه کاغذ چاپ عکس برخوردار خواهد بود.
فرایند کار بسیار ساده است. پس از عکس گرفتن آن را با استفاده از بلوتوث به قاب و چاپگر درون آن می فرستید و در نهایت عکس را بعد از 50 ثانیه تحویل می گیرد. این قاب که از سال 2015 روانه بازار می شود فقط 99 دلار قیمت دارد و قرار است برنامه همراه جالبی هم همراه با آن عرضه شود که لحظاتی قبل و بعد از تهیه، هر عکس را به طور ویدیویی ثبت کرده و اطلاعات مربوطه را در اینترنت و در فضای کلود ذخیره می کند. با این کار پس از عکاسی می توان ویدیوی آن را هم روی گوشی مشاهده کرد.
قاب یاد شده مناسب استفاده روی گوشی هایی با نمایشگر 4 اینچی است، اما انتظار می رود برای گوشی های بزرگ تر هم
عرضه شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :