آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6229
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1390 9:27
تعداد بازدید : 644

زمان تحویل پیش فروش سکه به هشت ماه افزایش یافت

مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی از توقف پیش فروش سکه با زمان تحویل شش ماهه خبرداد و گفت: در هفته جاری سکه با زمان تحویل هشت ماهه با نرخ 598 هزار تومان پیش فروش می شود.

مهر- عباس کمره ای از توقف پیش فروش سکه با زمان تحویل چهار ماهه و شش ماهه توسط بانک مرکزی در هفته جاری خبر داد.
مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی افزود: در هفته جاری سکه های پیش فروش بانک مرکزی با قیمت پنج میلیون و 989 هزار ریال با زمان تحویل هشت ماهه در شعب بانک ملی عرضه می‌شود.
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی در مورد دلیل توقف فروش سکه با زمان تحویل چهار ماهه و شش ماهه گفت: بانک مرکزی پیش از این اعلام کرده بود که وضعیت پیش فروش سکه ها با توجه به امکانات و تعهدات بانک مرکزی صورت می‌گیرد.
وی اضافه کرد: براین اساس، بانک مرکزی زمان تحویل و سررسید قراردادها را در نظر می‌گیرد تا بتواند به تعهدات خود در موعد مقرر عمل کند.
در دو هفته گذشته پیش فروش سکه با زمان تحویل چهار ماهه متوقف شده بود و طی هفته جاری پیش فروش سکه را زمان تحویل شش ماهه نیز متوقف شد.
محمود بهمنی، رییس کل بانک مرکزی نیز چند روز قبل مطرح کرد: یکی از دغدغه‌های بانک مرکزی این است که چگونه شود افرادی را تامین کنیم که در مدت یکی دو ماه قبل از بانک مرکزی به صورت پیش‌فروش سکه خریداری کرده‌اند بنابراین بانک مرکزی در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :