آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6218
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1390 9:9
تعداد بازدید : 437

آمادگی سرمایه گذاران خارجی برای مشاركت در ساخت نمایشگاه پرند

مدیرعامل شركت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ازآمادگی سرمایه گذاران خارجی به ویژه آلمانی ها برای حضور در ساخت سایت نمایشگاهی پرند خبر داد.

ایرنا- كاظم اكبرپور گفت: مرحله اول تفاهم‌نامه كه در آن به چارچوب‌های كلی مطالعات و احداث پرداخته شده، به زودی با محوریت بخش خصوصی تا پایان امسال منعقد می‌شود.
نمایشگاه بین‌المللی پرند با مساحتی بالغ بر ۲۱۲ هكتار در راستای تامین نیازهای اقتصادی و تجاری كشور و افزایش سرانه نمایشگاهی در منطقه پرند تهران در حال احداث است.
اكبرپور همچنین گفت: تشكیل كنسرسیومی با محوریت بخش خصوصی در دستور كار قرار گرفته و بر همین اساس نیز جلسات متعددی با بخش‌ خصوصی متشکل از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار شده است.
مدیرعامل شركت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی از مذاكره با سرمایه‌گذاران آلمانی خبر داد و افزود: البته كشورهای مختلفی آمادگی خود را اعلام كرده‌اند كه پیش‌بینی می‌شود قراردادی با سرمایه‌گذار آلمانی تا پیش از پایان سال منعقد شود.
وی با اشاره به برگزاری 60 نمایشگاه داخلی و 15 نمایشگاه خارجی در سال‌جاری گفت: براساس پایش‌های صورت گرفته طی دوره‌های زمانی هر سه ماه یكبار، تمامی هدف‌گذاری‌های صورت گرفته در این بخش محقق شده است.
اكبرپور در مورد هدف‌گذاری صورت گرفته برای سال آینده نیز گفت: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و كوچك با مخاطبان خاص خود كه از كیفیت بالاتری برخوردار هستند، در دستور كار شركت قرار دارد.
این مقام مسوول درباره اكسپو میلان نیز با بیان این جمله كه در حال مذاكره برای تحویل زمین هستیم، گفت: مقدمات كار برای تحویل زمین آغاز شده است.
وی ابراز امیدواری كرد: مبادله قرارداد برای تحویل زمین تا پیش از پایان امسال صورت گرفته و عملیات احداث از ابتدای سال آینده
آغاز شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :