آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6211
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1390 8:56
تعداد بازدید : 2375

در چهاردهمین دوره رتبه بندی شرکت‌های برتر

وضعیت رتبه بندی اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های مخابراتی تبیین شد

وضعیت رتبه بندی اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های مخابراتی در چهاردهمین دوره رتبه بندی شرکت های برتر در بین 400 شرکت اول کشور تبیین شد.

موبنا-  در چهاردهمین دوره رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران از بین صد شرکت برتر ایران شرکت  مخابرات ایران توانست رتبه ششم را از آن خود کند.
در همین حال شرکت ارتباطات سیار ایران با یک پله نزول نسبت به سال گذشته توانست جایگاه یازدهم را به خود اختصاص دهد.
در این میان اپراتور ایرانی – خارجی ام.تی.ان-ایرانسل توانست رتبه بیست و سوم را در این دوره از آن خود کند.
این درحالی است که از میان شرکت‌های مخابرات استانی، تنها شرکت مخابرات استان تهران با کسب رتبه شصت و سوم  توانست در بین صد شرکت برتر ایران قرار بگیرد و این شرکت در جدول رتبه‌بندی در مقایسه با سال گذشته دو پله نزول کرده است.  
شرکت‌های مخابرات استان اصفهان با جایگاه صد و چهل و چهارم، مخابرات استان خراسان رضوی با جایگاه صدو پنجاهم، مخابرات استان فارس باجایگاه صدوشصت‌وهشت، مخابرات استان خوزستان با جایگاه صدو نود و مخابرات استان مازندران با رتبه صدو نود وهشتم درجدول دو رتبه بندی صد شرکت دوم شرکت‌های برتر ایران از نظر میزان فروش جای گرفتند.
در همین حال شرکت مخابرات استان آذربایجان غربی با رتبه دویست و بیست و پنج، شرکت مخابرات استان گیلان با رتبه دویست و سی و دو وشرکت مخابرات استان کرمان با جایگاه دویست و پنجاه و هفت درجدول سه رتبه‌بندی صد شرکت سوم شرکت‌های برتر ایران از نظر میزان فروش درآمد قرارگرفته‌اند.
در این میان شرکت‌های مخابراتی سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمانشاه، استان مرکزی، یزد، همدان، قم، گلستان، کردستان، قزوین و لرستان، بوشهردرجدول چهارم رتبه بندی صد شرکت چهارم شرکت‌های برتر قرار گرفته‌اند.
لازم به یادآوری است که شرکت پست بانک در این دوره بندی شرکت‌های برتر ایران، رتبه صدو پنجاه و سه را از آن خود کرد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :