آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61824
تاریخ انتشار : 6 آبان 1393 11:41
تعداد بازدید : 700

پشتیبانی مایکروسافت و IBM از راهکارهایِ کسب‏ وکار یکدیگر

دو شرکت مایکروسافت و آی‏ بی ‏ام توافق کرده ‏اند که از نرم ‏افزارهای کسب و کار یکدیگر روی پایگاه ‏های پردازش ابری خود پشتیبانی کنند.


همکاران سیستم- دو شرکت مایکروسافت و IBM  توافق جدیدی با یکدیگر امضا کرده ‏اند که به موجب آن قرار است از نرم‏ افزارهای کسب و ار یکدیگر پشتیبانی کنند. شرکت مایکروسافت بر اساس این توافق ملزم خواهد بود از نرم ‏افزارهای کسب و کار IBM را بر روی پایگاه پردازش ابری آزور خود پشتیبانی کند.
شرکت IBM نیز در مقابل از نرم ‏افزارهای کسب و کار مایکروسافت بر روی پلت فرم پردازش ابری خود پشتیبانی خواهد کرد. بر اساس این توافق که در 22 نوامبر امسال امضا شده است، شرکت مایکروسافت اجازه خواهد داد برخی از نرم ‏افزارهای میان ‏افزار شرکت IBM مثل WebSphere Application Server ، WebSphere MQ و DB2 database بر روی ماشین‏ های مجازی سازگار با پایگاه پردازش ابری آزور اجرا شود تا از آنها برای مقاصدی مثل توسعه نرم ‏افزاری و استفاده کاربران استفاده شود.
 این دو شرکت همچنین خواهند کوشید پلات‏فرم .NET مایکروسافت را با پلت‏فرم پردازش ابری بلومیکس (Bluemix) سازگار کنند. شرکت IBM همچنین خواهد توانست خدمات Pure Application خود را بر روی پایگاه آزور مایکروسافت و پلات‏فرم سافت لایر (SoftLayer) خود عرضه کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :